Перемикаємо увагу на УПЛ! Як Шахтар готується до матчу з Рухом?

Показуємо, як «Шахтар» готується до матчу 8-го туру української Прем’єр-ліги з «Рухом».

Гра «Рух» – «Шахтар» відбудеться в суботу, 23 вересня, та розпочнеться о 19:00.

#Шахтар #Shakhtar #футбол #football #Україна #Ukraine

Видео Перемикаємо увагу на УПЛ! Як Шахтар готується до матчу з Рухом? канала FC Shakhtar Donetsk

21 сентября 2023 г. 22:05:18
00:04:46
U19. Зоря – Шахтар – 1:1. Голи та огляд матчу (08.10.2023)U19. Зоря – Шахтар – 1:1. Голи та огляд матчу (08.10.2023)Зоря – Шахтар. Повна версія матчу чемпіонату U19 (08.10.2023)Зоря – Шахтар. Повна версія матчу чемпіонату U19 (08.10.2023)🧡 Георгій Судаков – найкращий гравець Шахтаря у вересні за версією вболівальників🧡 Георгій Судаков – найкращий гравець Шахтаря у вересні за версією вболівальниківДмитро Чигринський: повернення до «Шахтаря», яскрава кар’єра, відсутність у соцмережах. Один на одинДмитро Чигринський: повернення до «Шахтаря», яскрава кар’єра, відсутність у соцмережах. Один на одинДЮФЛУ U16. Шахтар – ДЮСШ-26 (Київ) – 6:0. Усі голи та огляд матчу (07.10.2023)ДЮФЛУ U16. Шахтар – ДЮСШ-26 (Київ) – 6:0. Усі голи та огляд матчу (07.10.2023)ДЮФЛУ U14. Шахтар – ДЮСШ-26 (Київ) – 4:0. Голи та огляд матчу (07.10.2023)ДЮФЛУ U14. Шахтар – ДЮСШ-26 (Київ) – 4:0. Голи та огляд матчу (07.10.2023)ДЮФЛУ U14. Шахтар – ДЮСШ-26 (Київ). Повна версія матчу (07.10.2023)ДЮФЛУ U14. Шахтар – ДЮСШ-26 (Київ). Повна версія матчу (07.10.2023)👊 Сталеві нерви 🥶 Дмитро Різник 🧡 #Shakhtar #UCL👊 Сталеві нерви 🥶 Дмитро Різник 🧡 #Shakhtar #UCLШахтар – Маріуполь – 8:0. Розгромна перемога! Огляд матчу жіночих команд (07.10.2023)Шахтар – Маріуполь – 8:0. Розгромна перемога! Огляд матчу жіночих команд (07.10.2023)ДЮФЛУ U16. Шахтар – ДЮСШ-26 (Київ). Повна версія матчу (07.10.2023)ДЮФЛУ U16. Шахтар – ДЮСШ-26 (Київ). Повна версія матчу (07.10.2023)Шахтар – Маріуполь. Повна версія матчу жіночих команд (07.10.2023)Шахтар – Маріуполь. Повна версія матчу жіночих команд (07.10.2023)День до гри: приготування жіночої команди Шахтаря до матчу з МаріуполемДень до гри: приготування жіночої команди Шахтаря до матчу з МаріуполемНеймовірний камбек у Лізі чемпіонів! Антверпен – Шахтар – 2:3. Огляд матчу (04.10.2023)Неймовірний камбек у Лізі чемпіонів! Антверпен – Шахтар – 2:3. Огляд матчу (04.10.2023)🔥 Неймовірний камбек «Шахтаря» в Лізі чемпіонів: від 0:2 до 3:2! ⭐️ #Shakhtar #UCL🔥 Неймовірний камбек «Шахтаря» в Лізі чемпіонів: від 0:2 до 3:2! ⭐️ #Shakhtar #UCLЩо сказав гравцям Шахтаря Патрік ван Леувен у перерві матчу?Що сказав гравцям Шахтаря Патрік ван Леувен у перерві матчу?Що сталося в перерві? Коментар Дмитра Різника після камбеку в Лізі чемпіонівЩо сталося в перерві? Коментар Дмитра Різника після камбеку в Лізі чемпіонівВечір Данила Сікана в Лізі чемпіонів: емоції нападникаВечір Данила Сікана в Лізі чемпіонів: емоції нападникаЗабив як тренер у свої найкращі роки! Коментар автора переможного гола Антона ДемченкаЗабив як тренер у свої найкращі роки! Коментар автора переможного гола Антона ДемченкаU19. Антверпен – Шахтар – 1:2. Голи та огляд матчу Юнацької ліги УЄФА (04.10.2023)U19. Антверпен – Шахтар – 1:2. Голи та огляд матчу Юнацької ліги УЄФА (04.10.2023)Хто такий Новатус Міроші? Знайомимося ближче з першим танзанійцем в історії ШахтаряХто такий Новатус Міроші? Знайомимося ближче з першим танзанійцем в історії ШахтаряГотові до гри з Антверпеном! Передматчеве тренування Шахтаря в БельгіїГотові до гри з Антверпеном! Передматчеве тренування Шахтаря в Бельгії