Огляд \\\ Металіст 1925-Кривбас 3:1

12 липня 2021 року. Контрольний матч №5. Смт Високий, Харківська область. НТБ ФК «Металіст» (поле №1). 17:00. 80 глядачів. +30 градусів.

«Металіст 1925» (Харків) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 3:1 (0:1)

Арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків).

Асистенти арбітра: Тарас Ніконенко, Гусейн Мустафаєв (обидва - Харків).

Голи: Артем Щедрий (Денис Васін), 44 (0:1). Максим Жичиков, 78 (1:1). Юрій Батюшин, 85 (2:1). Віталій Пономар, 90+1 (3:1).

«Металіст 1925» (Харків): Максим Коваленко, Максим Жичиков, Євген Ткачук, Михайло Шершень (к), Артур Западня, Артем Габелок, Євген Протасов, Дмитро Криськів, Олег Голодюк, Юрій Батюшин, Віталій Пономар.

Запасні: Денис Сидоренко, Іван Коваленко, Віталій Єрмаков, Амар Квакіч, Андрій Ременюк, Девід Еногела, Фабіньо, Валерій Блажко, Владислав Островський.

Головний тренер: Валерій Кривенцов.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський – Микита Татарков, Володимир Заїменко (к), Іван Зотько (Кирило Прокопчук, 29), Ігор Коцюмака (Дмитро Семенов, 80) – В’ячеслав Рябов, Артем Гордієнко, Вагнер Гонсалвез (Олексій Збунь, 68), Олександр П’ятов, Артем Щедрий – Денис Васін (Максим Пирогов, 85).

00:04:43
Огляд \\\ Кривбас-Інгулець 0:1Огляд \\\ Кривбас-Інгулець 0:1"Металіст 1925" - "Верес" - 4:1"Металіст 1925" - "Верес" - 4:1Огляд | Реал Фарма-Кривбас 0:1Огляд | Реал Фарма-Кривбас 0:1РИКАРДИНЬО - футзальный ГЕНИЙРИКАРДИНЬО - футзальный ГЕНИЙГеннадій Приходько \ Після матчу \ Метал-Кривбас 3:0Геннадій Приходько \ Після матчу \ Метал-Кривбас 3:0Авангард (Краматорськ) - Металіст 1925 (Харків)   LIVEАвангард (Краматорськ) - Металіст 1925 (Харків) LIVEПрес-конференція Кривбас-Реал Фарма | LIVE | 17:00Прес-конференція Кривбас-Реал Фарма | LIVE | 17:00Екіпірування Кривбасу: як вдягають футболістів?Екіпірування Кривбасу: як вдягають футболістів?Обзор матча Казахстан - Украина - 3:5. EURO 2022. 1/4 финалаОбзор матча Казахстан - Украина - 3:5. EURO 2022. 1/4 финалаМалиновский против Ювентус 🔵 Фантастический гол ⚫ Основные игровые действияМалиновский против Ювентус 🔵 Фантастический гол ⚫ Основные игровые действияМоменти матчу \\\\\\ Кривбас-Таврія 5:0Моменти матчу \\\\\\ Кривбас-Таврія 5:0"Кремінь" - "Металіст 1925" - 0:4"Кремінь" - "Металіст 1925" - 0:4Легенди ФК КривбасЛегенди ФК КривбасAP Reissa Inowrocław - Wisła Toruń *** 2 Тайм / Польща / Іновроцлав ***AP Reissa Inowrocław - Wisła Toruń *** 2 Тайм / Польща / Іновроцлав ***"ГІРНИК-СПОРТ" – "РУХ" 2:1 (ГОЛИ МАТЧУ)"ГІРНИК-СПОРТ" – "РУХ" 2:1 (ГОЛИ МАТЧУ)Прес-конференція Кривбас-Енергія \\\ LIVE \\\ 19:30Прес-конференція Кривбас-Енергія \\\ LIVE \\\ 19:30Моменти матчу \\\ Кривбас-Металург 2:0Моменти матчу \\\ Кривбас-Металург 2:0Воротарі ФК Кривбас \ Чому обрали цю позицію? \ На кого з світових зірок рівняються?Воротарі ФК Кривбас \ Чому обрали цю позицію? \ На кого з світових зірок рівняються?AP Reissa Inowrocław - Wisła Toruń *** 1 Тайм / Польща / Іновроцлав ***AP Reissa Inowrocław - Wisła Toruń *** 1 Тайм / Польща / Іновроцлав ***Голи | Олександрія-Кривбас 4:2Голи | Олександрія-Кривбас 4:2