БУЯЛЬСЬКИЙ і ГАРМАШ прокоментували звитягу у Львові

Перед матчем Ліги чемпіонів УЄФА з Барселоною київське ДИНАМО здобуває перемогу на класі в УПЛ у Львові з рахунком 4:1, а нападник Денис ГАРМАШ, який відзначився дублем, та півзахисник Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ, який відновився після травми, прокоментували цей результат

Видео БУЯЛЬСЬКИЙ і ГАРМАШ прокоментували звитягу у Львові канала ФК «Динамо» Київ

16 октября 2021 г. 22:36:42
00:03:26
Динамо – Шахтар. ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Шахтар. ПОВНИЙ МАТЧЕмоційна прес-конференція КАРАВАЄВА та КАРАСАЕмоційна прес-конференція КАРАВАЄВА та КАРАСАСДЮСШОР Металург (Запоріжжя) - ДВУФК U16 (Дніпро). Play-off. Зимовий Кубок ДЮФЛУ 2022СДЮСШОР Металург (Запоріжжя) - ДВУФК U16 (Дніпро). Play-off. Зимовий Кубок ДЮФЛУ 2022Динамо Загреб – Динамо Київ. Пряма трансляція. Матч для МИРУДинамо Загреб – Динамо Київ. Пряма трансляція. Матч для МИРУпол огорода у соседей!пол огорода у соседей!ГОЛ! СУПРЯГА! 3:1 ДИНАМО - ЛЬВІВГОЛ! СУПРЯГА! 3:1 ДИНАМО - ЛЬВІВДенис ГАРМАШ: "За вихід з групи боротися поки не можемо"Денис ГАРМАШ: "За вихід з групи боротися поки не можемо"ОБА-НА!!! | Випуск #23 | ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ АКАДЕМІЇ «РУХУ»ОБА-НА!!! | Випуск #23 | ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ АКАДЕМІЇ «РУХУ»УПЛ. ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк 1:1. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯУПЛ. ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк 1:1. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯДинамо 1:0 Кайрат. Автогол Касабулата після просторілу Ваната, 7 хвилинаДинамо 1:0 Кайрат. Автогол Касабулата після просторілу Ваната, 7 хвилинаКМ. ДИНАМО Київ  - ОЛІМПІАКОС Греція 1:1. УВЕСЬ МАТЧКМ. ДИНАМО Київ - ОЛІМПІАКОС Греція 1:1. УВЕСЬ МАТЧДинамо – Рух. Студія і ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Рух. Студія і ПОВНИЙ МАТЧКАРАВАЄВ звертається до України!КАРАВАЄВ звертається до України!Львів — Динамо. Огляд матчу / Кияни йдуть у відривЛьвів — Динамо. Огляд матчу / Кияни йдуть у відривЗнову в Фіфу Мобайл! Граємо матчи.Знову в Фіфу Мобайл! Граємо матчи.Расистський скандал: що сталось у другому таймі матчу Шахтар - Динамо 1:0Расистський скандал: що сталось у другому таймі матчу Шахтар - Динамо 1:0Гол! Денис Гармаш, 9 хв., Динамо КиївГол! Денис Гармаш, 9 хв., Динамо КиївДніпро-1 – Колос. ПОВНИЙ МАТЧДніпро-1 – Колос. ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Інгулець. Золотий матч. Студія і ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ гриДинамо – Інгулець. Золотий матч. Студія і ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ гри