12 августа 2020 г. 13:51:24
00:02:45
Президент на тренуванніПрезидент на тренуванніО.Г. Поворознюк про будівництво нового стадіону та про плани на майбутнєО.Г. Поворознюк про будівництво нового стадіону та про плани на майбутнєІнгулець прибув до КиєваІнгулець прибув до КиєваРіздвяний турнір 2020 на призи президента ФК ІНГУЛЕЦЬ Олександра ПоворознюкаРіздвяний турнір 2020 на призи президента ФК ІНГУЛЕЦЬ Олександра ПоворознюкаUtmost Cup 2019 (U-11)Utmost Cup 2019 (U-11)Інгулець зібрався. Є два варіанти продовження чемпіонату.Інгулець зібрався. Є два варіанти продовження чемпіонату.Футбол крупним планом ФК "ІНГУЛЕЦЬ" - ФК"АГРОБІЗНЕС"Футбол крупним планом ФК "ІНГУЛЕЦЬ" - ФК"АГРОБІЗНЕС"Президент на перегляді новачків до дитячої школи ФК "ІНГУЛЕЦЬ"Президент на перегляді новачків до дитячої школи ФК "ІНГУЛЕЦЬ"Встановлення освітлювальних вежВстановлення освітлювальних вежВладислав Лупашко в гостях у ХФК"Пенуел"Владислав Лупашко в гостях у ХФК"Пенуел"ФК «Балканы-2» - ФК «Заря» 5:0 (3.06.2016, видеообзор)ФК «Балканы-2» - ФК «Заря» 5:0 (3.06.2016, видеообзор)Тренування ФК "ІНГУЛЕЦЬ" 26.06.2019Тренування ФК "ІНГУЛЕЦЬ" 26.06.2019Будівництво стадіону триваєБудівництво стадіону триваєБогдан Шуст: "Саме найбільше не люблю бігати, то став на ворота..."Богдан Шуст: "Саме найбільше не люблю бігати, то став на ворота..."Предновогодний турнир ФК «Балканы» по мини-футболу (28.12.2018)Предновогодний турнир ФК «Балканы» по мини-футболу (28.12.2018)Тренування в селищі ЗоряТренування в селищі ЗоряФК «Балкани» - ФК «Чорноморець» 1:1 (5.10.2019, матч зупинений на 71-й хвилині)ФК «Балкани» - ФК «Чорноморець» 1:1 (5.10.2019, матч зупинений на 71-й хвилині)Перегляд нового воротаряПерегляд нового воротаряОлександр Поворознюк: "Команда дійсно готова"Олександр Поворознюк: "Команда дійсно готова"Яскраві моменти товариської зустрічі СК "Дніпро-1" - ФК "Інгулець" 05.09.2020Яскраві моменти товариської зустрічі СК "Дніпро-1" - ФК "Інгулець" 05.09.2020