Юніон (Бровари) - Арсенал (Київ) 05.04.15

05.04.15 в Броварах на запасному полі стадіону "Спартак" відбулась товариська зустріч футбольних клубів "Юніон" (Бровари) та "Арсенал" (Київ). Незважаючи на мінливу прохолодну погоду матч вийшов по-справжньому "гарячим". Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, хоча вразити ворота суперників мали однаково по декілька нагод обидві команди.
Вцілому в другому таймі перевага була на боці броварчан, хоча кілька небезпечних моментів було і збоку "Арсеналу". Перший м"яч забили зі стандарту - на 68-й хв.,навіс Стортжука Артема і нігерійський легіонер "Юніону" Обебедуо Поль головою переправляє м'яч в сітку воріт. Другий гол на 83-й хв.,забив ще один легіонер з Нігерії Уче, зігравши на добиванні після затяжної атаки.
Перемога 2:0!!! І тепер "Юніон" з гарним настроєм чекає на початок чемпіонату з футболу Броварського р-ну, який планує розпочатись після Пасхи.

Видео Юніон (Бровари) - Арсенал (Київ) 05.04.15 канала Андрій Захарченко (Бровари)