Dva Penala za Dva Minuta i Dva Gola | Norčeping - Malme | SPORT KLUB Fudbal

Na utakmici švedske lige između Norčepinga i Malme, videli smo nesvakidašnju situaciju, taman nakon što su gosti izjednačili pogotkom iz penala, već u sledećem napadu sviran je jedanaesterac za domaćina, pa se rezultat brzo promenio...
👉 Pratite Sport Klub na društvenim mrežama:

#sportklub
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

⏩ Svako postavljanje video materijala (klipova, stream-ova...) bićemo prinuđeni da prijavimo YouTube administratorima. To može rezultovati i trajnim gašenjem Vašeg kanala od strane YouTube-a ili tužbe od strane United Media Production d.o.o. Beograd.⏪

Видео Dva Penala za Dva Minuta i Dva Gola | Norčeping - Malme | SPORT KLUB Fudbal канала Sport Klub

26 сентября 2018 г. 23:34:20
00:04:39
Komičan Autogol Piksijeve Ekipe i Smeh Komentatora | Guangzhou vs Chongqing | SPORT KLUB FUDBALKomičan Autogol Piksijeve Ekipe i Smeh Komentatora | Guangzhou vs Chongqing | SPORT KLUB FUDBALDva Gola Đurđića za Jedan Minut u Švedskoj Ligi | Heken - Hamarbi | SPORT KLUB FudbalDva Gola Đurđića za Jedan Minut u Švedskoj Ligi | Heken - Hamarbi | SPORT KLUB FudbalOdlazak Inijeste, Kamp Nou Grmi 10 Minuta | Barselona - Real Sosijedad | SPORT KLUB FudbalOdlazak Inijeste, Kamp Nou Grmi 10 Minuta | Barselona - Real Sosijedad | SPORT KLUB Fudbal"Nož U Zube i Na Teren!!!" Motivacija Nikole Grbića  | SPORT KLUB ODBOJKA"Nož U Zube i Na Teren!!!" Motivacija Nikole Grbića | SPORT KLUB ODBOJKAStolni tenis finale PH u Stolnom tenisu 2015.Stolni tenis finale PH u Stolnom tenisu 2015.PREMIJER LIGA 2017/18 - Najbolji Golovi u Martu | SPORT KLUB FudbalPREMIJER LIGA 2017/18 - Najbolji Golovi u Martu | SPORT KLUB FudbalCrvena zvezda - Helsinki 2:0Crvena zvezda - Helsinki 2:0Adem Ljajić: Imao sam Više Opcija u Turskoj, ali Hteo sam u Bešiktaš | SPORT KLUB FudbalAdem Ljajić: Imao sam Više Opcija u Turskoj, ali Hteo sam u Bešiktaš | SPORT KLUB FudbalKakva Sreća - Odbojkaš Osvojio Poen Grudima | Tunis - Australija | SPORT KLUB OdbojkaKakva Sreća - Odbojkaš Osvojio Poen Grudima | Tunis - Australija | SPORT KLUB OdbojkaАф Кристал - Партизан Уљма 2-1 (генерација 2013)Аф Кристал - Партизан Уљма 2-1 (генерација 2013)Atletico Madrid vs Real Madrid 1:3 (Feb 11, 2019) | Golovi sa Utakmice | SPORT KLUB FUDBALAtletico Madrid vs Real Madrid 1:3 (Feb 11, 2019) | Golovi sa Utakmice | SPORT KLUB FUDBALLiverpul - Mančester Junajted 3:1 Pregled Meča | SPORT KLUB FudbalLiverpul - Mančester Junajted 3:1 Pregled Meča | SPORT KLUB FudbalOdbranjen Penal u 94. Minutu Bio je Samo Uvod u Veliko Slavlje | Tirol vs  Rapid | SPORT KLUBOdbranjen Penal u 94. Minutu Bio je Samo Uvod u Veliko Slavlje | Tirol vs Rapid | SPORT KLUBEL KLASIKO Barsa - Real 2:2 Svi Golovi (HD) | SPORT KLUB FudbalEL KLASIKO Barsa - Real 2:2 Svi Golovi (HD) | SPORT KLUB FudbalKako igra šah  stara Ruska škola ?   - BRONSTEIN vs MIKENES - Latvijski gambit  # 970Kako igra šah stara Ruska škola ? - BRONSTEIN vs MIKENES - Latvijski gambit # 970Izjava Aleksandra Mitrovića Nakon Dva Gola Protiv Cne Gore | SPORT KLUB FudbalIzjava Aleksandra Mitrovića Nakon Dva Gola Protiv Cne Gore | SPORT KLUB FudbalDao Gol Zadnjicom, Sudije Poništile | Feirense - Sporting | SPORT KLUB FudbalDao Gol Zadnjicom, Sudije Poništile | Feirense - Sporting | SPORT KLUB FudbalPREMIJER LIGA 2017/18 - Najbolji Golovi u Januaru | SPORT KLUB FudbalPREMIJER LIGA 2017/18 - Najbolji Golovi u Januaru | SPORT KLUB FudbalRonaldov Dribling za Pamćenje Kroz Noge Davidu Lopezu | Real - Espanjol | SPORT KLUB FudbalRonaldov Dribling za Pamćenje Kroz Noge Davidu Lopezu | Real - Espanjol | SPORT KLUB FudbalNew York Red Bulls II vs. Hartford Athletic: July 17, 2020New York Red Bulls II vs. Hartford Athletic: July 17, 2020