REZUMAT | Rapid - Chindia Târgoviște 1-0. A marcat Adrian Bălan

Abonează-te la canalul de YouTube Telekom Sport Romania AICI: https://goo.gl/YkyMbU​ 🤑 şi bifează şi clopoţelul pentru a nu rata niciun clip postat de noi pe acest canal 🔥🤩🙌😉

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
✉️ Email: telekomsportromania@gmail.com

YouTube MCN - BrandTube - office@brandtube.ro

#TelekomSport

Видео REZUMAT | Rapid - Chindia Târgoviște 1-0. A marcat Adrian Bălan канала Telekom Sport Romania

19 июля 2021 г. 1:30:24
00:05:16
REZUMAT| FCSB - Universitatea Craiova 4-1. Moruțan gol senzațional. Echipa lui Becali, joc fantasticREZUMAT| FCSB - Universitatea Craiova 4-1. Moruțan gol senzațional. Echipa lui Becali, joc fantasticGaleria Rapidului | Show total la revenirea in Liga 1Galeria Rapidului | Show total la revenirea in Liga 1REZUMAT | Lincoln - CFR Cluj 1-2. ”Dubla” lui Debeljuh îl salvează pe Şumudică de o mare ruşineREZUMAT | Lincoln - CFR Cluj 1-2. ”Dubla” lui Debeljuh îl salvează pe Şumudică de o mare ruşineREZUMAT | UTA – Farul 0-0! Egal smuls de constănțeni deși au jucat în 9 oameni, din minutul 77REZUMAT | UTA – Farul 0-0! Egal smuls de constănțeni deși au jucat în 9 oameni, din minutul 77REZUMAT| FCU Craiova - Dinamo 1-0. Prima victorie a oltenilor cu Adrian Mutu pe bancăREZUMAT| FCU Craiova - Dinamo 1-0. Prima victorie a oltenilor cu Adrian Mutu pe bancăREZUMAT: FC Botoșani – Dinamo 4-0. Palitură moldoveneascăREZUMAT: FC Botoșani – Dinamo 4-0. Palitură moldoveneascăREZUMAT | CS Mioveni - Rapid 0-2. Giuleștenii au un start perfect de sezonREZUMAT | CS Mioveni - Rapid 0-2. Giuleștenii au un start perfect de sezonREZUMAT | CFR Cluj - FCU Craiova 3-2. Șumudică l-a învins pe MutuREZUMAT | CFR Cluj - FCU Craiova 3-2. Șumudică l-a învins pe MutuRapid - Chindia 1-0. Giuleștenii revin în Liga 1 cu o victorie pe Arena NaționalăRapid - Chindia 1-0. Giuleștenii revin în Liga 1 cu o victorie pe Arena NaționalăSăpunaru: "Când ai emblema asta pe piept... te cam obligă. Presiunea e imensă"Săpunaru: "Când ai emblema asta pe piept... te cam obligă. Presiunea e imensă"IMAGINI SUPERBE | Imnul Rapidului cântat pe Arena NaționalăIMAGINI SUPERBE | Imnul Rapidului cântat pe Arena NaționalăREZUMAT | Dinamo - FC Voluntari 3-2. Deian Sorescu a reușit triplaREZUMAT | Dinamo - FC Voluntari 3-2. Deian Sorescu a reușit tripla18.07.2021 Rapid 1-0 Chindia, atmosfera începutului de meci (set 2) HD Multicam Arena crowd ambience18.07.2021 Rapid 1-0 Chindia, atmosfera începutului de meci (set 2) HD Multicam Arena crowd ambienceREZUMAT | Lincoln Red Imps - CFR Cluj 1-2. Debeljuh a profitat de greşelile campioanei din GibraltarREZUMAT | Lincoln Red Imps - CFR Cluj 1-2. Debeljuh a profitat de greşelile campioanei din GibraltarRapid Bucuresti - RenastereaRapid Bucuresti - RenastereaSăndoi crede că fanii au câștigat meciul pentru Rapid: "Golul, de cascadorii râsului"Săndoi crede că fanii au câștigat meciul pentru Rapid: "Golul, de cascadorii râsului"REZUMAT| FC Botoșani - FCSB 0-0. Florin Tănase a ratat un penaltyREZUMAT| FC Botoșani - FCSB 0-0. Florin Tănase a ratat un penaltyREZUMAT | Universitatea Craiova - FC Argeș 1-0. A marcat Andrei IvanREZUMAT | Universitatea Craiova - FC Argeș 1-0. A marcat Andrei Ivan18.07.2021 Rapid 1-0 Chindia, atmosfera începutului de meci (set 1) HD Multicam Arena crowd ambience18.07.2021 Rapid 1-0 Chindia, atmosfera începutului de meci (set 1) HD Multicam Arena crowd ambience