Григорій Козловський: Команду чекає шокова терапія.

Після смуги невдач, президент «Руху» Григорій Козловський анонсував зміни у винниківському клубі, які відбудуться вже найближчим часом. Та закликав вболівальників підтримати команду у найважчий для неї період.

Видео Григорій Козловський: Команду чекає шокова терапія. канала Ruh TV

11 августа 2017 г. 19:01:24
00:14:51
🔴НАЖИВО| ФК "РУХ" (ЛЬВІВ - ВИННИКИ) - ФК "КОЛОС" (КОВАЛІВКА)| ПЕРША ЛІГА 2018-2019| 7-й ТУР🔴НАЖИВО| ФК "РУХ" (ЛЬВІВ - ВИННИКИ) - ФК "КОЛОС" (КОВАЛІВКА)| ПЕРША ЛІГА 2018-2019| 7-й ТУРФутбольний талант з Винників | YELLOW BLACK PODCAST | Vol. 16 Роман ДідикФутбольний талант з Винників | YELLOW BLACK PODCAST | Vol. 16 Роман ДідикU13 RUH WINTER CUP 2021 | 10.12.2021 | ВЕРХНЄ ПОЛЕU13 RUH WINTER CUP 2021 | 10.12.2021 | ВЕРХНЄ ПОЛЕАнатолій Безсмертний: Їхали до Винник за перемогоюАнатолій Безсмертний: Їхали до Винник за перемогоюОБА-НА!!! | Перемога над «Порту» і ПСЖ, заруба з «Ювентусом»! Project АКАДЕМІЯ. EuroBuzz #2ОБА-НА!!! | Перемога над «Порту» і ПСЖ, заруба з «Ювентусом»! Project АКАДЕМІЯ. EuroBuzz #2ОБА-НА!!! Спецвипуск! РЕАКЦІЯ КОЗЛОВСЬКОГО НА НАРОДЖЕННЯ СИНАОБА-НА!!! Спецвипуск! РЕАКЦІЯ КОЗЛОВСЬКОГО НА НАРОДЖЕННЯ СИНАГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «ВСЕ ЛИШЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ»ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «ВСЕ ЛИШЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ»U13 RUH WINTER CUP 2021 | 10.12.2021 | СТАДІОН ІМ. Б. МАРКЕВИЧА/НИЖНЄ ПОЛЕU13 RUH WINTER CUP 2021 | 10.12.2021 | СТАДІОН ІМ. Б. МАРКЕВИЧА/НИЖНЄ ПОЛЕОБА-НА!!! | Випуск #15 | В ГОСТЯХ У РОДИНИ КОЗЛОВСЬКИХОБА-НА!!! | Випуск #15 | В ГОСТЯХ У РОДИНИ КОЗЛОВСЬКИХГригорій Козловський каже, що є співвласником компанії Avalon. Засідання виконкому ЛМР, 06.12.2017Григорій Козловський каже, що є співвласником компанії Avalon. Засідання виконкому ЛМР, 06.12.2017ЛЕОНІД КУЧУК: «Ми ввімкнули інші оберти»ЛЕОНІД КУЧУК: «Ми ввімкнули інші оберти»Ігор СУРКІС: "Команда грала від першої і до останньої хвилини"Ігор СУРКІС: "Команда грала від першої і до останньої хвилини"Майстер-клас від МаркевичаМайстер-клас від МаркевичаГригорій Козловський відкриває у Львові ресторан з акуламиГригорій Козловський відкриває у Львові ресторан з акулами"Рух" – "Суми" - 10:1 (Голи матчу)"Рух" – "Суми" - 10:1 (Голи матчу)Академія "Руху" у Винниках вразила футбольну спільноту: зірки футболу підтримують проектАкадемія "Руху" у Винниках вразила футбольну спільноту: зірки футболу підтримують проектКозловський про львівських рагулівКозловський про львівських рагулівПіслямова кубкової гри: Руслан Мостовий, головний тренер "Прикарпаття"Післямова кубкової гри: Руслан Мостовий, головний тренер "Прикарпаття"ДИНАМО перед "Зорею": тримати позиції, забивати м'ячіДИНАМО перед "Зорею": тримати позиції, забивати м'ячі