"Гірник-Спорт" - "Волинь". - 2:4. Огляд матчу 14 тур. 19.10.19

В матче 14-го тура «Горняк-Спорт» и «Волынь» провели весьма результативный матч, завершившийся в пользу гостей. Если в первом тайме команды играли на равных, то после перерыва серия ошибок хозяев привела к потере интриги в этом поединке.

«Горняк-Спорт» (Горишние Плавни) – «Волынь» (Луцк) – 2:4 (1:1).
Голы: Пономар Виталий, 11 (0:1), Лиховидько Виктор, 31 (1:1), Кожанов Денис, 53 с пен., Кожанов Денис, 77 (1:2), Мельничук Назар, 90 (1:3), Збунь Алексей, 90+4 (2:4).

На 4-й минуте Юрий Батюшин не реализовал пенальти.

Предупреждения: Збунь Алексей, 10, Лозовой Евгений, 27 - Недилько Виталий, 4, Пономар Виталий, 6, Горопевшек Миха, 45+2, Курко, 54, Цюпа, 59.

Удаление: Билый Иван, 53.
19 октября 2019 года. Чемпионат Украины. Первая лига. 14-й тур. Горишние Плавни. 15:00.
Стадион «Юность». 900 зрителей. 20 градусов.

Арбитр – Анастасия Романюк (Ивано-Франковск).
Ассистенты – Владимир Дорошенко (Житомир), Ярослав Поважный (Харьков).
Четвертый арбитр – Павел Плешко (Кременчуг).
Наблюдатель арбитража, делегат матча УАФ – Александр Шамич (Киев).

Видео "Гірник-Спорт" - "Волинь". - 2:4. Огляд матчу 14 тур. 19.10.19 канала ФК "Горняк-Спорт"

19 октября 2019 г. 23:25:33
00:01:51
U-17. Горняк-Спорт - Молодь - 2:0. Обзор матча ДЮФЛУ. 5 турU-17. Горняк-Спорт - Молодь - 2:0. Обзор матча ДЮФЛУ. 5 турЧерноморец - Волынь - 5:2. Обзор матча.Черноморец - Волынь - 5:2. Обзор матча.Кремінь U-14 - Гірник-Спорт U-15 - 0:0. Highlights. 10.06.2022Кремінь U-14 - Гірник-Спорт U-15 - 0:0. Highlights. 10.06.2022Сергій Свистун. Коментар матчу Гірник-Спорт - Кремінь - 1:3. 03.05.22Сергій Свистун. Коментар матчу Гірник-Спорт - Кремінь - 1:3. 03.05.22FK Dainava 0-1 Kauno Zalguiris / Optibet A Liga 2020 🇱🇹 / Gol ⚽ de Michael Thuíque 🇧🇷 , 29AFK Dainava 0-1 Kauno Zalguiris / Optibet A Liga 2020 🇱🇹 / Gol ⚽ de Michael Thuíque 🇧🇷 , 29AОбзор. «Черноморец» — «Горняк-Спорт» (Горишни Плавни) — 1:1 (0:0)Обзор. «Черноморец» — «Горняк-Спорт» (Горишни Плавни) — 1:1 (0:0)2 тайм. Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 (1:1). Благодійний турнір Разом до перемоги. 02.07.222 тайм. Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 (1:1). Благодійний турнір Разом до перемоги. 02.07.22Ой, у лузі червона калина ❘ Патріотична малеча Гірника-Спорт ❘ ФотосесіяОй, у лузі червона калина ❘ Патріотична малеча Гірника-Спорт ❘ Фотосесія«Черноморец» - «Горняк-Спорт» LIVE«Черноморец» - «Горняк-Спорт» LIVEРоботи на полі | Хороводи із Юрієм Саком | Тренування команди U-8Роботи на полі | Хороводи із Юрієм Саком | Тренування команди U-8Андрій Понєдєльнік виставляє футболку "Гірника-Спорт" на аукціон!Андрій Понєдєльнік виставляє футболку "Гірника-Спорт" на аукціон!Кремінь U-16 - Гірник-Спорт - 0:6 | Провели іспит для юніорів "Кременя" | Highlights матчуКремінь U-16 - Гірник-Спорт - 0:6 | Провели іспит для юніорів "Кременя" | Highlights матчу1 тайм. Харків - Гірник Спорт-2 - 0:2 (0:0). Благодійний турнір. 10.07.221 тайм. Харків - Гірник Спорт-2 - 0:2 (0:0). Благодійний турнір. 10.07.22Благодійний матч. Гірник-Спорт - Кремінь - 2:1Благодійний матч. Гірник-Спорт - Кремінь - 2:1ПЕНАЛЬТІ | Гірник-Спорт Ветерани - Гірник-Спорт U15 | Товариський матчПЕНАЛЬТІ | Гірник-Спорт Ветерани - Гірник-Спорт U15 | Товариський матчКремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3  | Highlights  | Благодійний турнір | ЗСУ | 02/07/22Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 | Highlights | Благодійний турнір | ЗСУ | 02/07/22Коментарі | Сергій Свистун | Олександр ЗозуляКоментарі | Сергій Свистун | Олександр ЗозуляСЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ | Ветерани "Гірника-Спорт" знову влучні | Битва поколіньСЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ | Ветерани "Гірника-Спорт" знову влучні | Битва поколінь1 тайм. Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 (1:1). Благодійний турнір Разом до перемоги. 02.07.221 тайм. Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 (1:1). Благодійний турнір Разом до перемоги. 02.07.22НА ПІДТРИМКУ ЗСУ | Благодійний турнір | Фінал у Новій ГалещиніНА ПІДТРИМКУ ЗСУ | Благодійний турнір | Фінал у Новій Галещині