TV Partizan zahvaljuje velikom navijaču Crvene zvezde, Saši Vukosavljeviću, koji je u znak poštovanja prema legendi Partizana Draganu Manceu, ustupio ovaj istorijski snimak utakmice Partizan-Dinamo Zagreb 2:2, gde je pred više od 100 hiljada navijača Partizana na stadionu Crvene zvezde osvojena šampionska titula u sezoni 1982/83. Ovaj snimak je do sada bio dostupan u kraćoj verziji bez tona u niskoj rezoluciji, dok je ovo originalni snimak u najboljoj mogućoj rezoluciji sa dodatnim komentarom legendarnog Vladanka Stojakovića prilikom oba gola Partizana, dok komentar u prvom poluvremenu kod golova Dinama ne postoji pošto je direktni TV prenos utakmice na tadašnjoj JRT išao bez komentara u prvom poluvremenu, pošto je odluka od TV prenosu doneta u poslednji čas zbog ogromnog interesovanja gledalaca iz cele Jugoslavije.

Видео TV Partizan:History-Partizan Dinamo Zagreb 2:2-Meč za titulu šampiona Jugoslavije 1983.godine канала Danas Conference Center