HNTV sažetak: HAJDUK vs OSIJEK 5:1 (32.kolo, MAXtv Prva liga 16/17)

Nogometaši Hajduka s uvjerljivih su 5:1 pobijedili Osijek na Poljudu u susretu 32. kola MAXtv Prve lige. Ujedno je time Hajduk pobjegao Osijeku na ljestvici za tri boda.

Hajduk je bio bolji tijekom svih 90 minuta, ali je suparnika slomio tek u nastavku. Točnije, svih je šest pogodaka postignuto u drugom poluvremenu!

Junak utakmice bio je Toma Bašić koji je u igru ušao u 46. minuti te je postigao dva pogotka, a asistirao za jedan, onaj Futacsa. Strijelci za iznimno razigrani Hajduk još su bili Ante Erceg i Said, dok je na samom kraju Gabrijel Boban postigao tek počasni pogodak za Osijek.

MAXtv Prva liga, 32. kolo: Hajduk - Osijek 5:1 (Bašić 56., 65., Futacs 61., Erceg 70., Said 87./Boban 90.+1)

Видео HNTV sažetak: HAJDUK vs OSIJEK 5:1 (32.kolo, MAXtv Prva liga 16/17) канала Hrvatska Nogometna Televizija