2 тайм матчу ФК «Копичинці» - ФК «Дністер Заліщики»

🏟 «Над ставом»
📍 м. Копичинці
📆 14.08.2022
🕚 15:00

Видео 2 тайм матчу ФК «Копичинці» - ФК «Дністер Заліщики» канала ФК "ДНІСТЕР" ЗАЛІЩИКИ

14 августа 2022 г. 23:50:20
00:53:32
Матч 1/2 фіналу кубка області ФК «Дністер» Заліщики - ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ ⚽️ 1:1Матч 1/2 фіналу кубка області ФК «Дністер» Заліщики - ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ ⚽️ 1:1ФК «Збруч-Агробізнес» Підволочиськ - ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» 2-0ФК «Збруч-Агробізнес» Підволочиськ - ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» 2-0Огляд матчу ФК «Дністер» Заліщики - ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ. 1:0Огляд матчу ФК «Дністер» Заліщики - ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ. 1:0Мат ФК «Дністер Заліщики» - ФК «Нива» Теребовля. 3:1Мат ФК «Дністер Заліщики» - ФК «Нива» Теребовля. 3:1Матч між командами ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» та СК «КОЛОС» (Стрілківці, Чортківський район)Матч між командами ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» та СК «КОЛОС» (Стрілківці, Чортківський район)Матч ФК «Буковина» U-18 - ФК «Дністер-2 Заліщики» 1-0.Матч ФК «Буковина» U-18 - ФК «Дністер-2 Заліщики» 1-0.1 тайм ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» - ФК «ГАЛИЧ» Збараж (5 тур)1 тайм ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» - ФК «ГАЛИЧ» Збараж (5 тур)Огляд матчу ФК «Дністер» Заліщики - ФАТ «Подоляни» Тернопіль. 0:0Огляд матчу ФК «Дністер» Заліщики - ФАТ «Подоляни» Тернопіль. 0:0Цікаві моменти у матчі ФК «Дністер Заліщики» - ФК «Іскра» Теофіполь, Хмельницька область.Цікаві моменти у матчі ФК «Дністер Заліщики» - ФК «Іскра» Теофіполь, Хмельницька область.2 тайм матчу ФК «ГАЛИЧ» Збараж - ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» 0:22 тайм матчу ФК «ГАЛИЧ» Збараж - ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» 0:2Зимова першість / Зелені Леви - Дністер 1:9 / огляд матчуЗимова першість / Зелені Леви - Дністер 1:9 / огляд матчуЦікаві моменти голи у матчі ФК «Дністер Заліщики» - ФК «Нива» Теребовля. 3:1.Цікаві моменти голи у матчі ФК «Дністер Заліщики» - ФК «Нива» Теребовля. 3:1.Тренування ⚽️Тренування ⚽️Матч ФК «Дністер» Заліщики - ФК «Поділля» В. Березовиця 3:3.Матч ФК «Дністер» Заліщики - ФК «Поділля» В. Березовиця 3:3.УСІ ГОЛИ "ДНІСТРА" У ТРАВНІУСІ ГОЛИ "ДНІСТРА" У ТРАВНІДитяча академія "Дністер" Заліщики - твій шлях до футбольної мріїДитяча академія "Дністер" Заліщики - твій шлях до футбольної мріїГоли та цікаві моменти у матчі ФК «ГАЛИЧ» Збараж - ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ»Голи та цікаві моменти у матчі ФК «ГАЛИЧ» Збараж - ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ»💪🏼 Олександр ЖУМИГА - автор голу ⚽️ в матчі «Дністер» - «Вільхівці».💪🏼 Олександр ЖУМИГА - автор голу ⚽️ в матчі «Дністер» - «Вільхівці».1 тайм ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» - ФК «БУЧАЧ»1 тайм ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» - ФК «БУЧАЧ»1 тайм ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» - ФК «ВІКНИНИ» с. Вікно1 тайм ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» - ФК «ВІКНИНИ» с. ВікноЦікаві моменти та голи у матчі ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» - ФК «Збруч-Агробізнес» ПідволочиськЦікаві моменти та голи у матчі ФК «ДНІСТЕР ЗАЛІЩИКИ» - ФК «Збруч-Агробізнес» Підволочиськ