Кубок України 2017/2018. ⅛ фіналу. 2 матч. Зоря - Шахтар - 3:4. Відео-огляд матчу, розбір ключових моментів та коментарі гравців і тренерів.

Видео Зоря - Шахтар - 3:4. “Гірники” здобули непросту перемогу й місце в чвертьфіналі Кубка України канала ПРОФУТБОЛ Digital

30 октября 2017 г. 1:36:13
00:09:38
Зоря - Шахтар - 2:1. Як команда Вернидуба на останніх хвилинах вигризла перемогу в “гірників”Зоря - Шахтар - 2:1. Як команда Вернидуба на останніх хвилинах вигризла перемогу в “гірників”Закарпатський колорит з оркестром: як Динамо перемогло Минай у ⅛ фіналу Кубка УкраїниЗакарпатський колорит з оркестром: як Динамо перемогло Минай у ⅛ фіналу Кубка УкраїниБєсєдін класно розібрався та забив / Галатасарай 0:2 ДинамоБєсєдін класно розібрався та забив / Галатасарай 0:2 ДинамоЗоря - Ворскла. Огляд матчу. 3:0. 03.03.2019Зоря - Ворскла. Огляд матчу. 3:0. 03.03.2019Гімн України на матчі збірної! До мурашок! Гимн Украины на матче сборной!До мурашек! Gimn of UkraineГімн України на матчі збірної! До мурашок! Гимн Украины на матче сборной!До мурашек! Gimn of UkraineУкраина - Португалия. Гол Яремчука!!!Украина - Португалия. Гол Яремчука!!!КЛУЖ - ДИНАМО. Пряма трансляція. Матч для МИРУКЛУЖ - ДИНАМО. Пряма трансляція. Матч для МИРУПовний випуск Профутбол за 3 грудня 2017 рокуПовний випуск Профутбол за 3 грудня 2017 рокуШахтар - Динамо - 2:1. Як “гірники” на останніх секундах вибороли перемогу в українському дербіШахтар - Динамо - 2:1. Як “гірники” на останніх секундах вибороли перемогу в українському дербіUkrainian National Anthem Being Sung at Wrigley Field Chicago Cubs Opening Day 4/7/22Ukrainian National Anthem Being Sung at Wrigley Field Chicago Cubs Opening Day 4/7/22Емоційне виконання гімну УКРАЇНИ перед матчем Галатасарай - Динамо / Гравці та трибуни 💙💛Емоційне виконання гімну УКРАЇНИ перед матчем Галатасарай - Динамо / Гравці та трибуни 💙💛Олімпік - Шахтар - 2:4. Як ”гірники” здобули переконливу перемогу в донецькому дербіОлімпік - Шахтар - 2:4. Як ”гірники” здобули переконливу перемогу в донецькому дербіКОМЕНТУВАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ. Звєров і Циганик про перші благодійні матчі ДинамоКОМЕНТУВАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ. Звєров і Циганик про перші благодійні матчі ДинамоЗоря - РБ Лейпциг - 0:0. Як луганці вдесятьох зберегли важку нічию в єврокубковому матчіЗоря - РБ Лейпциг - 0:0. Як луганці вдесятьох зберегли важку нічию в єврокубковому матчіБУЯЛЬСЬКИЙ знову забиває / Галатасарай 0:1 ДинамоБУЯЛЬСЬКИЙ знову забиває / Галатасарай 0:1 ДинамоКарпати – Шахтар – 1:6. Розгром у ЛьвовіКарпати – Шахтар – 1:6. Розгром у ЛьвовіЛУЧЕСКУ: "Європа не повинна забувати, що Україна бореться". Коментар після матчу ЛЕГІЯ - ДИНАМОЛУЧЕСКУ: "Європа не повинна забувати, що Україна бореться". Коментар після матчу ЛЕГІЯ - ДИНАМОЧудовий сейв Дениса Бойка у матчі КЛУЖ - ДИНАМО!Чудовий сейв Дениса Бойка у матчі КЛУЖ - ДИНАМО!Шахтар — Карпати. Огляд матчу. 5:0. 10.03.2019Шахтар — Карпати. Огляд матчу. 5:0. 10.03.2019