Тайсон: жест і видалення у матчі Шахтар — Динамо // 10.11.2019

На 75-й хвилині поєдинок був перерваний. "Фанати київського Динамо вигукували расистські образи на бік бразильських гравців "гірників", — таке було пояснення того що головний арбітр матчу Микола Балакін призупинив поєдинок і відвів команди в підтрибунне приміщення.

Перед тим півзахисник Шахтаря Тайсон вельми емоційно відреагував на дії вболівальників фанатів: показав вболівальникам Динамо середній палець і вдарив в їх сторону м'ячем. Після того, як команди повернулися на поле, арбітр показав Тайсону червону картку.
Відеофрагмент трансляції телеканалу "Фyтбoл 1" від 10.11.2019

#ТАЙСОН #ВИДАЛЕННЯ #ШАХТАР

Будь ласка, підпишіться на канал «Мова футболу», натисніть на 🔔 та отримуйте повідомлення про наші нові відео, і також — натисніть вподобайку 👍 лайк цьому відео. Дякуємо 👏
----------
• гривня 💳 4731 2191 2016 9176 (PrivatBank)
• долар 💵 5168 7427 2391 3772 (PrivatBank)
Підписуйтеся на наші сторінки ⤵

Видео Тайсон: жест і видалення у матчі Шахтар — Динамо // 10.11.2019 канала Мова Футболу

10 ноября 2019 г. 22:38:03
00:07:23
Расистський скандал: що сталось у другому таймі матчі Шахтар - Динамо 1:0Расистський скандал: що сталось у другому таймі матчі Шахтар - Динамо 1:0РАСИЗМ В ФУТБОЛЕ | ДО СЛЕЗ...РАСИЗМ В ФУТБОЛЕ | ДО СЛЕЗ...Матузалем вперше розповів, чому втік із Шахтаря у 2007 роціМатузалем вперше розповів, чому втік із Шахтаря у 2007 роціМайк Тайсон и Эвандер Холифилд вспоминают свой бойМайк Тайсон и Эвандер Холифилд вспоминают свой бойДинамо – Шахтар. Жерсон скандалить з МихайличенкомДинамо – Шахтар. Жерсон скандалить з МихайличенкомTaison Freda 2019 ● Ultimate Playmaking, Passes, Skills & GoalsTaison Freda 2019 ● Ultimate Playmaking, Passes, Skills & GoalsЯк «Металіст» «Динамо» обіграв 1-3: яскраві фрагменти історичного матчу // 20.10.2010Як «Металіст» «Динамо» обіграв 1-3: яскраві фрагменти історичного матчу // 20.10.2010МИЛЕВСКИЙ И НОЙОК ЕДВА НЕ РАЗОРВАЛИ СУДЕЙ / ДИНАМО-БРЕСТ - ШАХТЕР - САМЫЙ СКАНДАЛЬНЫЙ МАТЧ БЕЛАРУСИМИЛЕВСКИЙ И НОЙОК ЕДВА НЕ РАЗОРВАЛИ СУДЕЙ / ДИНАМО-БРЕСТ - ШАХТЕР - САМЫЙ СКАНДАЛЬНЫЙ МАТЧ БЕЛАРУСИУкраїнські футболісти, яких Динамо не відпустило у Європу | футболисты, которых Динамо не продалоУкраїнські футболісти, яких Динамо не відпустило у Європу | футболисты, которых Динамо не продалоНападник Мбокані зізнався, чому не склалося в Динамо за тренерства РеброваНападник Мбокані зізнався, чому не склалося в Динамо за тренерства РеброваУльтрас говорять з футболістами Динамо. Жорстко. 18+Ультрас говорять з футболістами Динамо. Жорстко. 18+Розрив у 13 очок: чи вірять динамівці у можливість чемпіонстваРозрив у 13 очок: чи вірять динамівці у можливість чемпіонстваДемченко: Я незадоволений грою команди у матчі проти «Балкан» / Ексклюзив «Мови футболу» // 8.11.19Демченко: Я незадоволений грою команди у матчі проти «Балкан» / Ексклюзив «Мови футболу» // 8.11.19“Я жив у страху 6 місяців”: Даріо Срна вперше розповів подробиці допінгового скандалу“Я жив у страху 6 місяців”: Даріо Срна вперше розповів подробиці допінгового скандалуШахтар — Динамо Київ. Огляд матчу. 1:0. 10.11.2019Шахтар — Динамо Київ. Огляд матчу. 1:0. 10.11.2019Динамо – Шахтар. Бійки, копняки, вилученняДинамо – Шахтар. Бійки, копняки, вилученняПятов про Шахтар: крики Луческу, силу Ракицького, зачіску Тайсона і тренера СтепаненкаПятов про Шахтар: крики Луческу, силу Ракицького, зачіску Тайсона і тренера СтепаненкаІнгулець — Металіст 1925 1-1: як голи забивали і тренерів видаляли / Футбол • Перша ліга / 3.11.2019Інгулець — Металіст 1925 1-1: як голи забивали і тренерів видаляли / Футбол • Перша ліга / 3.11.2019Перше відверте інтерв'ю найдорожчого гравця донецького ШахтаряПерше відверте інтерв'ю найдорожчого гравця донецького ШахтаряАлександр Ярославский - о возвращении Металлиста / после матча Шахтер - Динамо 14.04.2018Александр Ярославский - о возвращении Металлиста / после матча Шахтер - Динамо 14.04.2018