INTER-ZAPREŠIĆ vs DINAMO 1:2 (5.kolo, HT Prva liga 19/20)

Pred 2700 gledatelja na stadionu u Zaprešiću Dinamo je dvama pogocima Nigerijca Atiemwena slavio protiv Inter-Zaprešića.

Nenad Bjelica ponovno je u potpunosti izrotirao cijelu momčad čuvajući prvotimce za ogled protiv Rosenborga. Iz istog razloga zamijenjeno je domaćinstvo ovog susreta koji se po rasporedu trebao igrati na Maksimiru.

Inter-Zaprešić bolje je ušao u utakmicu te je poveo već u osmoj minuti. Na ubačaj Serderova glavom je precizan bio Bugarin Tsonev.

Modri su se vratili pred kraj prvog dijela. U 41. minuti Majer je odlično izbacio Atiemwena u priliku, a on je s lakoćom zaobišao vratara Freliha i poslao loptu u mrežu.

Početkom drugog dijela dogodio se možda i ključni detalj ove utakmice. Drugi žuti karton zaradio je Marin Galić.

Odmah nakon isključenja, Dinamo je iskoristio brojčanu prednost i drugim pogotkom Atiemwena preokrenuo ovaj susret u svoju korist.

HT Prva liga, 5. kolo: Inter-Zaprešić - Dinamo 1:2 (Tsonev 8./Atiemwen 41., 50.)

Видео INTER-ZAPREŠIĆ vs DINAMO 1:2 (5.kolo, HT Prva liga 19/20) канала MAXSport