Off Side. Сезон 5. Випуск 11

Привіт, футболмани та християни! Сьогоднішній випуск нашої щотижневої програми Офф Сайд буде тільки про першу лігу, адже Вишку в суботу перервав природний катаклізм з світлозвуковими спецефектами йменуймий грозою.
Тож починаємо та закінчуємо Першою Лігою в якій цього тижня зіграли такі пари: Вінфілд в очному протистоянні обіграв Олімпік 7-4, Молодіжка не з’явилася на матч та записала в пасив технічну поразку від Шершнів 0-5, Гедеон в гостросюжетному двобої мінімально обіграв Легіон 5-4, Епіцентр з Аяксом в надцікавому матчі розійшлися миром 3-3.
А в парі Барбершопу та ВТК фаворитом до самої сутички вважали технарів, адже саме вони боряться за лідерську трійку і вважаються одними з найперспективніших молодих команд чемпіонату. Але Барбери явно набрали обертів і останні матчі показують дуже достойний футбол на характері. Саме це дозволяє на рівних грати з потужними візаві нав’язуючи їм боротьбу та забирати у них очки. От і в даній дуелі першими забили барбер, але згодом ВТК змогли не тільки відігратися але й мінімально вирватися вперед. Та джентельмени не опустили рук та за допомогою золотих ніг Ноженка все ж встановили на останніх хвилинах паритетний рахунок 2-2.
Не менш цікавим та драматичним стала зустріч Феніксу з Буг Тауном. Футбольні колективи є прямими конкурентами за середні щаблі турнірної таблиці і ця зустріч була надпринциповою що для одних, що для інших. Можна констатувати: поєдинок вдався дуже напруженим, але не надміру багатим на моменти. Так як і Фенікс, і Буг Таун є більше командами оборонного характеру, то практично всі їх намагання в нападі нівелювалися оборонними редутами, або закінчувалися невдачею. Єдиний та відповідно переможний гол був забитий гравцем Феніксу, який по суті своїм влучним пострілом подарував +3 очки пташці відродження та надав їм можливість залишатися в рейтингу на шостому місці. Вітаємо переможців!