Загрузка...

20 év után jöttem rá erre... Ezért unalmas a legtöbb mai zene!

20 éve írok zenét. Ezalatt az idő alatt rengeteg trendet és technikát láttam, de nemrég ráébredtem valami nagyon fontosra, ami teljesen megváltoztatta a látásmódomat.

A mai producerek többsége beleesik egy óriási csapdába: tökéletes sávokat pakolnak egymásra, zseniális a hangzás, de a zene mégis "halott". Miért? Mert elfelejtették a legfontosabbat: a zene nem struktúra, hanem TÖRTÉNETMESÉLÉS.

Видео 20 év után jöttem rá erre... Ezért unalmas a legtöbb mai zene! канала Inside The Track
Яндекс.Метрика
Все заметки Новая заметка Страницу в заметки
Страницу в закладки Мои закладки
На информационно-развлекательном портале SALDA.WS применяются cookie-файлы. Нажимая кнопку Принять, вы подтверждаете свое согласие на их использование.
О CookiesНапомнить позжеПринять