Волинське дербі: "Волинь" вирвала перемогу у "Вереса" з рахунком 2:1

25 травня у Луцьку на стадіоні "Авангард" відбувся матч 28 туру Першої ліги Чемпіонату України з футболу між луцькою "Волинню" та рівненським "Вересом".
Під час першого тайму на 6 хвилині гол від "Волині" забив Сіаваш Хагназарі. Рахунок зрівняв Сергій Панасенко з команди противників на 28 хвилині.
Вирішальний гол забив Владислав Приймак, чим приніс перемогу лучанам. Завершився матч із рахунком 2:1.

#волинь #верес #футбол #перша_ліга
====================================================================

Видео Волинське дербі: "Волинь" вирвала перемогу у "Вереса" з рахунком 2:1 канала Конкурент - новини Луцька та Волині

Божевілля Вереса, курйоз Оболоні та боротьба за ТОП-3. ПЕРША ЛІГАБожевілля Вереса, курйоз Оболоні та боротьба за ТОП-3. ПЕРША ЛІГАМатей був шокований методами Кварцяного у перші дні в луцькій ВолиніМатей був шокований методами Кварцяного у перші дні в луцькій Волині🔴Водне поло| Чемпіонат України  (U-12)| ФІНАЛ| ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ🔴Водне поло| Чемпіонат України (U-12)| ФІНАЛ| ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ«Волинь», як і 25 років тому, обігрує «Верес» на домашньому стадіоні«Волинь», як і 25 років тому, обігрує «Верес» на домашньому стадіоні«Волинь» зустрінеться з «Вересом»: за лічені хвилини до початку матчу«Волинь» зустрінеться з «Вересом»: за лічені хвилини до початку матчуВерес – Зоря. Огляд матчу / Господарі дали бійВерес – Зоря. Огляд матчу / Господарі дали бійКарпати – Верес  - 1:6. Нищівний розгром у ЛьвовіКарпати – Верес - 1:6. Нищівний розгром у ЛьвовіМЕТАЛІСТ повернувся / Роналду за три копійки / секретний форвард / супергол ЖОМЕТАЛІСТ повернувся / Роналду за три копійки / секретний форвард / супергол ЖОВолинь – Верес. Прикра поразка у ЛуцькуВолинь – Верес. Прикра поразка у ЛуцькуМатч Волинь - Карпати зірвали вболівальникиМатч Волинь - Карпати зірвали вболівальникиВолинь (Луцьк) - Верес (Рівне) переможний гол, емоції стадіонуВолинь (Луцьк) - Верес (Рівне) переможний гол, емоції стадіонуВолинь - Дніпро - 3:0. Як команда Кварцяного помстилася за поразку першого туруВолинь - Дніпро - 3:0. Як команда Кварцяного помстилася за поразку першого туру1 тур. "Оболонь" - "Верес" - 0:2! ВІДЕОогляд матчу1 тур. "Оболонь" - "Верес" - 0:2! ВІДЕОогляд матчуЛуцький автобазар: за скільки можна купити малолітражкуЛуцький автобазар: за скільки можна купити малолітражку🔴 LIVE | «Альянс» (смт. Липова Долина) vs «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) | Перша ліга. 28 тур🔴 LIVE | «Альянс» (смт. Липова Долина) vs «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) | Перша ліга. 28 турДень народження Караваєва та пісні новачків | НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНАДень народження Караваєва та пісні новачків | НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА2020/21 "Волинь" - "Верес" Рівне 2:1. Огляд матчу2020/21 "Волинь" - "Верес" Рівне 2:1. Огляд матчу2020/21 "Волинь" - "Верес" Рівне 2:1. Прес-конференція Василя Сачка2020/21 "Волинь" - "Верес" Рівне 2:1. Прес-конференція Василя СачкаВолинь - Рух - 3:2: чим запам'ятався вболівальникам матч Першої лігиВолинь - Рух - 3:2: чим запам'ятався вболівальникам матч Першої лігиПРОФУТБОЛ. Історія одного матчу Віталія КварцяногоПРОФУТБОЛ. Історія одного матчу Віталія Кварцяного