Да запеем дружно песента за отбора в нашите сърца!

ЛЕВСКИ продължи с победния си ход след 2:0 над Дунав (Русе) в мач от 9-ия кръг на първенството.

Георги Костадинов вкара и двата гола, след като първо се разписа в 22-ата минута, а след това вкара и второ попадение в 56-ата минута. Успехът е седми поред в първенство за "сините".

Освен това на "Георги Аспарухов" ЛЕВСКИ все още не допускал гол в първите си пет домакинства, като има голова разлика 9:0 в тях.

ЛЕВСКИ (4-1-4-1): Боян Йоргачевич; Роман Прохазка, Димитър Пиргов, Александър Александров, Веселин Минев; Джереми Де Ноойер, Георги Костадинов, Франсис Нар, Божидар Краев, Антонио Аниете; Бабатунде Адениджи Старши треньор: Л. Петрович

Видео Да запеем дружно песента за отбора в нашите сърца! канала ЛЕВСКИ ТВ / LEVSKI TV

4 октября 2016 г. 14:33:37
00:05:33
Левскарски режим срещу Лудогорец (23.04.2016)Левскарски режим срещу Лудогорец (23.04.2016)Сините разтресоха ловешката трибуна 04.10.2015 (Levski Sofia away at Lovech)Сините разтресоха ловешката трибуна 04.10.2015 (Levski Sofia away at Lovech)Шоуто на Слави: Гацо Бацов - Истината за Левски (Краси Радков)Шоуто на Слави: Гацо Бацов - Истината за Левски (Краси Радков)Една любов вплете в нашите сърца - Локомотив ПловдивЕдна любов вплете в нашите сърца - Локомотив Пловдив#Ново - Дори да хулят и да мразят!#Ново - Дори да хулят и да мразят!Дякон Левски-цял филм.wmvДякон Левски-цял филм.wmvВ село Подуяне ЦСКАВ село Подуяне ЦСКА"С Бутонките напред" ЕП. 6 - Боже, колко много синя мъка!"С Бутонките напред" ЕП. 6 - Боже, колко много синя мъка!Levski - CSKA 2:1Levski - CSKA 2:1ЗНАМЕНА ЩЕ ВЕЕМ ФАКЛИ ЩЕ ГОРИМЗНАМЕНА ЩЕ ВЕЕМ ФАКЛИ ЩЕ ГОРИММениджърът Лъчезар Танев за трансферите, националния отбор, ЦСКА и ЛевскиМениджърът Лъчезар Танев за трансферите, националния отбор, ЦСКА и ЛевскиЦска - Левски 2:0 / 27.07.2014Цска - Левски 2:0 / 27.07.2014Левски - смисълът на нашия живот, Поклон!!!!!!!!!!Левски - смисълът на нашия живот, Поклон!!!!!!!!!!Левскарските емоции отблизо минути след победата!Левскарските емоции отблизо минути след победата!Сектор "Г" полудя заедно с футболистите на ЦСКА след победата над ЛевскиСектор "Г" полудя заедно с футболистите на ЦСКА след победата над ЛевскиЛевски - ЦСКА 2:1 /репортаж/Левски - ЦСКА 2:1 /репортаж/CSKA SOFIA ДА ЗАПЕЕМ ДРУЖНО ПЕСЕНТАА!CSKA SOFIA ДА ЗАПЕЕМ ДРУЖНО ПЕСЕНТАА!За Левски до последната минута! (Левски - Лудогорец, 10.03.2019)За Левски до последната минута! (Левски - Лудогорец, 10.03.2019)Сектор Б на Микре - Левски (11.04.2018)Сектор Б на Микре - Левски (11.04.2018)Нова песен в агитката на ''сините''Нова песен в агитката на ''сините''