#BalticStates #Strongman #StrongestMan #BigZ #WorldsStrongestMan

Stronga buvo rėmėju Baltijos šalių Galiūnų Taurės komandinėse varžybose 2018, kurios vyko Lietuvoje, Šilutėje. Pamatykite mūsų įsimintiniausias akimirkas iš Baltijos Galiūnų Taurės varžybų, kurios vyko 2018 metais, birželio 7 dieną.

Galiūnų komandinės varžybos buvo puiki proga tūkstančiams gerbėjų pamatyti šiuos ypač Baltijos šalių stipriausius vyrus. Baltijos šalių Galiūnų komandinės varžybos buvo transliuojamos gyvai per BTV televiziją Lietuvoje ir po kiekvieno renginio šeštadienį. Nuo 2019 m. sausio mėnesį BTV kanalu vėl bus parodytos galiūnų varžybos.

Lietuvos rinktinė Šilutėje laimėjo su savo išskirtine komanda Žydrūnu "Big Z" Savicku, Vidu Blekaičiu ir Martynu Brusoku. "Big Z" ir jo komanda pelnė stiprius 28 taškus iš viso septynių komandinių rungtynių.

Po Lietuvos komandos su „Big Z“ antrąją vietą užėmė Latvijos komandą su 21 tašku. Trečioje vietoje buvo pirmoji Latvijos komanda, turinti 13 taškų; ir antroji Lietuvos komanda baigė ketvirtą vietą su 8 taškais.

Žydrasis Savickas, stipriausias visų laikų žmogus, vis dar nustebina pasaulį su savo ypatinga jėga ir ištverme. Nuo 2003 m. jis dominavo ekstremaliose pasaulio varžybose. Per šiuos metus jis tapo 13 kartų stipriausiu žmogumi pasaulyje ir laimėjo Arnold Strongman Classic turnyrą dar 8 kartus. Išties puikus žmogus, turintis neįtikėtiną karjerą.

Stronga ir Ekstremalus Galiūnų čempionatas yra neatskiriami; Užuomina yra įmonės pavadinime! Todėl tai visiškai logiška remti šias neeilinių Galiūnų Baltijos taurės varžybas. Tikimės, kad Jums patiks įsimintiniausių akimirkų paketas.

Pamėkite Stronga Facebook:

Sekite Stronga Twitter:

Sekite Stronga Instagram:

Видео Baltijos šalių Galiūnų komandinių varžybų Taurė | Žydrūnas Savickas, Vidas Blekaitis & Brusokas канала STRONGA Lietuva