Загрузка...

Into The Verse RSI Polaris 58 pt2

Finally!! we bought a Reclaimer!!! lets goooo. testing it out had to pick up the loaned Asgard that ran out of gas..
Live 4.5.0 just released! lets see the differences, fire and all!!! Let jump into the Verse of Star Citizen! Let Jump into more escapades on the RSI Polaris.
Join us on the adventure!!!!
Gameplay on my RTX4090
Support the stream: https://streamlabs.com/luchinilivinggaming

Видео Into The Verse RSI Polaris 58 pt2 канала JBAwarchief
Яндекс.Метрика
Все заметки Новая заметка Страницу в заметки
Страницу в закладки Мои закладки
На информационно-развлекательном портале SALDA.WS применяются cookie-файлы. Нажимая кнопку Принять, вы подтверждаете свое согласие на их использование.
О CookiesНапомнить позжеПринять