Клуб підписав із хорватським наставником контракт, розрахований на 2 роки. Йовічевіч є 35-м головним тренером в історії «Шахтаря».

Довідка

Ігор Йовічевіч народився 30 листопада 1973 року в Загребі (Хорватія).

Кар’єру гравця розпочинав в академії «Динамо» (Загреб) та молодіжній команді мадридського «Реала» (1991–1995). Виступав за «Загреб» (1996–1999, 2000–2001), японський «Йокогама Ф. Марінос» (1999), бразильський «Гуарані» (2000), французький «Мец» (2001–2002), китайський «Шеньян Цзіньде» (2002), «Карпати» (2003), китайський «Зухай» (2004).

Кар’єра тренера: «Карпати» (2012–2015), «Целе» (2016–2017), «Динамо» U19 (Загреб) (2017–2020), «Динамо» (Загреб) (2020), «Дніпро-1» (2020–2022).

Як тренер провів 92 матчі в чемпіонаті й Кубку України: 37 перемог, 18 нічиїх, 37 поразок (різниця м’ячів: 135–120).

Титульний партнер ФК «Шахтар» – Parimatch.

#Шахтар #Shakhtar #Шахтер #Україна #Ukraine #Украина #футбол #football

Видео Ігор Йовічевіч – головний тренер Шахтаря! ⚒ Ласкаво просимо! канала FC Shakhtar Donetsk

14 июля 2022 г. 13:21:50
00:02:13
Shakhtar 3-1 Vorskla. All goalsShakhtar 3-1 Vorskla. All goalsКак Николай Матвиенко готовится к встрече Нового года? Подарок для футболистаКак Николай Матвиенко готовится к встрече Нового года? Подарок для футболистаТоп-3 Додо: защитники, игры и едаТоп-3 Додо: защитники, игры и едаЕмоції переможців 🧡 Перші хвилини після перемоги Шахтаря U19 над БолоньєюЕмоції переможців 🧡 Перші хвилини після перемоги Шахтаря U19 над БолоньєюShakhtar in the Netherlands. Day 11Shakhtar in the Netherlands. Day 11Дніпро-1 – Шахтар – 0:2. Переможний дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (29.04.2023)Дніпро-1 – Шахтар – 0:2. Переможний дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (29.04.2023)Шахтар придбав квартиру для родини Яни СтепаненкоШахтар придбав квартиру для родини Яни СтепаненкоВінісіус Тобіас відповідає на ваші запитання: період у Реалі, повернення до Шахтаря та війнаВінісіус Тобіас відповідає на ваші запитання: період у Реалі, повернення до Шахтаря та війнаShakhtar's best goal in March 2016 (Darijo Srna vs Vorskla)Shakhtar's best goal in March 2016 (Darijo Srna vs Vorskla)Билися до останнього. Егіналду – про матч Ліги чемпіонів з БолоньєюБилися до останнього. Егіналду – про матч Ліги чемпіонів з БолоньєюУтренняя тренировка Шахтера перед первым матчем в 2022 годуУтренняя тренировка Шахтера перед первым матчем в 2022 годуПодорож Шахтаря до Італії на перший матч нового сезону Ліги чемпіонів з БолоньєюПодорож Шахтаря до Італії на перший матч нового сезону Ліги чемпіонів з БолоньєюТоп-10 голов Шахтера на первом этапе Премьер-лиги – 2016/17Топ-10 голов Шахтера на первом этапе Премьер-лиги – 2016/17All Shakhtar goals in February 2016All Shakhtar goals in February 2016All Shakhtar goals in  February 2017All Shakhtar goals in February 2017ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся. Пряма трансляція матчу (21.09.2024)ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся. Пряма трансляція матчу (21.09.2024)Шахтар – Кривбас – 1:0. Переможний гол Викалюк та огляд матчу (18.09.2024)Шахтар – Кривбас – 1:0. Переможний гол Викалюк та огляд матчу (18.09.2024)📍 «Ренато Даль’Ара» 🏟 🔜 Ліга чемпіонів ⭐️ #UCL #Shakhtar 🧡📍 «Ренато Даль’Ара» 🏟 🔜 Ліга чемпіонів ⭐️ #UCL #Shakhtar 🧡Які сильні сторони в Болоньї? Сальваторе Монако – про матч Ліги чемпіонівЯкі сильні сторони в Болоньї? Сальваторе Монако – про матч Ліги чемпіонівШахтер 3–1 Пяст. Обзор матча // Shakhtar 3-1 Piast. HighlightsШахтер 3–1 Пяст. Обзор матча // Shakhtar 3-1 Piast. HighlightsДЮФЛУ U17. Шахтар – ОФКІП-Полісся. Пряма трансляція матчу (21.09.2024)ДЮФЛУ U17. Шахтар – ОФКІП-Полісся. Пряма трансляція матчу (21.09.2024)