ФІНАЛ КУБКА ОБЛАСТІ СЕЗОН 2020/21 "ЮНІСТЬ" 0-1 "УРАГАН" 27.06.21

В Івано-Франківську на центральній арені Прикарпаття – стадіоні Рух» завершився фінал Кубка області з футболу. У матчі за головний трофей області змагалися чинні переможці чемпіонату і першості області з футболу сезону 2020-2021 рр. черніївський «Ураган» і верхнянська «Юність».

Обидві команди в цьому сезоні до кубкового фінального протистояння між собою не зазнали в обласних змаганнях жодної поразки. «Юність» (Верхня) загалом провела 27 матчів, у яких здобула всі перемоги, а «Ураган» зіграв 25 матчів, здобувши 18 перемог та в семи поєдинках із суперниками були зафіксовані нічиї.

Кубковий матч між найкращими командами області видався не надто багатим на гольові моменти. Суперники грали дуже обережно, дбаючи передусім про надійний захист своїх воріт, бо в таких поєдинках його долю міг вирішити і один-єдиний забитий гол. Так і сталося в протистоянні «Юності» й «Урагану». На 50-ій хвилині другого тайму черніївцям вдалося організувати гостру атаку та вивести на ударну позицію Василя Дербаха, який потужним ударом із-за меж штрафного майданчика зумів відкрити рахунок в матчі.

Після цього верхнянці дещо активізували свої дії в атаці. В результаті на 68-ій хвилині захисник команди «Ураган» Тарас Бойко грубо сфолив проти Олега Павлюка, за що арбітриня матчу Анастасія Романюк показала йому другу жовту картку й відповідно гравець вимушений був залишити футбольне поле.

Граючи в більшості, футболісти «Юності» намагалися бодай зрівняти рахунок, щоб надалі вирішити долю матчу у двох додаткових таймах по 15 хвилин. Однак черніївцям досить легко вдавалося руйнувати атаки верхнянців. Урешті-решт вони таки не дозволили гравцям «Юності» забити такий бажаний гол.

Мало того, уже на доданих хвилинах до основного часу поєдинку команда «Ураган» втратила слушну нагоду подвоїти рахунок в матчі. Але трішки не поталанило Богданові Кримінському. Після його удару з вигідної позиції м’яч влучив у стійку воріт.

Отже, «Ураган» мінімально переміг «Юність» з рахунком 1:0 та став володарем Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2020-2021 рр.

Видео ФІНАЛ КУБКА ОБЛАСТІ СЕЗОН 2020/21 "ЮНІСТЬ" 0-1 "УРАГАН" 27.06.21 канала ІФ СПОРТ