HAJDUK vs VARAŽDIN 2:0 (24.kolo, HT Prva liga 20/21)

Nogometaši Hajduka u rastrganom su susretu 24. kola HT Prve lige, u Splitu, svladali Varaždin 2:0.

Hajduk je poveo već u osmoj minuti golom Čoline kojeg je VAR dosta dugo provjeravao. Pitanje pobjednika riješeno je na samom kraju prvog dijela kada je vrlo lijepi autogol postigao Memija.

U drugom poluvremenu igralo se još slabije te su rijetke bile prave prilike na obje strane travnjaka. U samom finišu svakoj je momčadi isključen po jedan igrač, Fossati kod domaćina i Guera Djou kod gostiju.

Ovom pobjedom Hajduk se na ljestvici bodovno izjednačio s Rijekom, dok je Varaždin ostao pet bodova ispred posljednje Istre 1961.

Kao i sve utakmice ovog kola tako je i susret u Splitu započeo minutom šutnje u znak preminulog velikana hrvatskog nogometa Zlatka Kranjčara.

HT Prva liga, 24. kolo: Hajduk - Varaždin 2:0 (Čolina 8., Memija 45.+5-ag)

Видео HAJDUK vs VARAŽDIN 2:0 (24.kolo, HT Prva liga 20/21) канала Hrvatska Nogometna Televizija