Токіо-2020. Олімпійська збірна України. Людмила КУКЛІНОВСЬКА. Відеопрофайл (автор і зйомка - Олексій Чичкан, пресслужба ФКУ)

Видео Токіо-2020. Олімпійська збірна України. Людмила КУКЛІНОВСЬКА. Відеопрофайл канала Веслування України Canoe of Ukraine

26 ноября 2021 г. 12:13:45
00:01:01
Байдарка-четвірка принесла Україні історичну олімпійську ліцензіюБайдарка-четвірка принесла Україні історичну олімпійську ліцензіюКаноїстка із Енергодару всьоме перемагає на чемпіонаті ЄвропиКаноїстка із Енергодару всьоме перемагає на чемпіонаті ЄвропиУкраїнські каноїсти завоювали срібну медаль Кубку світу в олімпійському виді програмиУкраїнські каноїсти завоювали срібну медаль Кубку світу в олімпійському виді програмиСупербитва українців за путівку на Європейські ігри. Сенсація від МазовськогоСупербитва українців за путівку на Європейські ігри. Сенсація від МазовськогоУкраїнка Лузан завоювала другу золоту медаль на Кубку світуУкраїнка Лузан завоювала другу золоту медаль на Кубку світуКубок світу. Познань. Українська четвірка фінішувала в топ-5Кубок світу. Познань. Українська четвірка фінішувала в топ-5Кубок світу. Друга золота медаль для збірної України. Неймовірний перфоманс від байдарки-четвіркиКубок світу. Друга золота медаль для збірної України. Неймовірний перфоманс від байдарки-четвіркиХерсонський веслувальник вперше в кар'єрі став призером Кубку світуХерсонський веслувальник вперше в кар'єрі став призером Кубку світуКубок світу. Українка Лузан відкриває вікенд яскравою перемогоюКубок світу. Українка Лузан відкриває вікенд яскравою перемогоюКубок світу. Познань. Українська жіноча четвірка вийшла у фіналКубок світу. Познань. Українська жіноча четвірка вийшла у фіналКубок світу. Познань. Перша гонка чемпіонки Європейських ігор Марії ПовхКубок світу. Познань. Перша гонка чемпіонки Європейських ігор Марії ПовхКубок світу. Українська четвірка здобула блискучу перемогу в першій гонці сезонуКубок світу. Українська четвірка здобула блискучу перемогу в першій гонці сезонуКубок світу. Сегед. Олімпійська програма. Каное-двійка. 500 мКубок світу. Сегед. Олімпійська програма. Каное-двійка. 500 мКубок світу. Сегед. Олімпійська програма. Байдарка-двійка. 500 мКубок світу. Сегед. Олімпійська програма. Байдарка-двійка. 500 м16-річна одеситка несподівано перемогла в марафоні. Ії емоції незабутні16-річна одеситка несподівано перемогла в марафоні. Ії емоції незабутніВідродження миколаївського веслування. Перші успіхи 2023-го. Юрій Чебан і Ольга Цомпель. ТРК "Март"Відродження миколаївського веслування. Перші успіхи 2023-го. Юрій Чебан і Ольга Цомпель. ТРК "Март""Бойкот Олімпіади - це кінець кар'єри". Дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан"Бойкот Олімпіади - це кінець кар'єри". Дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧебанОлімпійські чемпіони і чемпіони світу в онлайн-батлі з фізичної підготовкиОлімпійські чемпіони і чемпіони світу в онлайн-батлі з фізичної підготовкиЧи бойкотувати українським спортсменам Олімпіаду? Думка олімпійського чемпіона Юрія ЧебанаЧи бойкотувати українським спортсменам Олімпіаду? Думка олімпійського чемпіона Юрія ЧебанаЯк із маленького містечка потрапити на європейський п'єдестал. Історія одного великого сходженняЯк із маленького містечка потрапити на європейський п'єдестал. Історія одного великого сходженняЗолотий хеттрик українських веслувальниць на чемпіонаті ЄвропиЗолотий хеттрик українських веслувальниць на чемпіонаті Європи