Армійський спортсмен Денис Кесіль — срібний призер з плавання

На 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців, які проходять у китайському місті Ухань, армійський спортсмен Денис Кесіль здобув срібну медаль з плавання, з результатом — 1.57.14 с.

У фінальному запливі армієць Денис Кесіль на дистанції 200 м батерфляєм переміг учасника з Росії.

Золоту нагороду здобув представник збірної Китаю.

Всього у фіналі за медалі змагалися спортсмени 5-ти держав: Китаю, України, Росії, Польщі та Сербії.

Видео Армійський спортсмен Денис Кесіль — срібний призер з плавання канала Пресслужба Міноборони України

24 октября 2019 г. 11:58:51
00:01:41
Зі святом весни!Зі святом весни!На Закарпатті є своя Конча ЗаспаНа Закарпатті є своя Конча ЗаспаНа 7-х Всесвітніх Іграх Олег Колодій здобув бронзову медаль зі стрибків у водуНа 7-х Всесвітніх Іграх Олег Колодій здобув бронзову медаль зі стрибків у водуДенис Кесіль – рекордсмен України з плавання, Олександр Корнюшин – тренерДенис Кесіль – рекордсмен України з плавання, Олександр Корнюшин – тренерCпорт | Криворіжець Денис Кесіль - у фіналі світової першості з плаванняCпорт | Криворіжець Денис Кесіль - у фіналі світової першості з плаванняАшхабад-2017: Станислав Карнаухов (плавание)Ашхабад-2017: Станислав Карнаухов (плавание)У Китаї відбулась урочиста церемонія відкриття 7-х Всесвітніх Ігор серед військовослужбовцівУ Китаї відбулась урочиста церемонія відкриття 7-х Всесвітніх Ігор серед військовослужбовцівКриворізький плавець Денис Кесіль - у фіналі чемпіонату світуКриворізький плавець Денис Кесіль - у фіналі чемпіонату світуДанііл Станіславенко та В’ячеслав Мороз в гостях у програми «Вперед Миколаїв»Данііл Станіславенко та В’ячеслав Мороз в гостях у програми «Вперед Миколаїв»На Зимовому чемпіонаті України з плавання у Дніпрі тернополянин Сергій Лисобей виборов чотири медаліНа Зимовому чемпіонаті України з плавання у Дніпрі тернополянин Сергій Лисобей виборов чотири медаліТернополянин завоював «золото» на чемпіонаті України з плаванняТернополянин завоював «золото» на чемпіонаті України з плаванняПолтавський спортсмен Любомир Лемешко готується до чемпіонату України з плаванняПолтавський спортсмен Любомир Лемешко готується до чемпіонату України з плаванняПерспективная Украинская молодёжь на дистанции 200 БаттерфляйПерспективная Украинская молодёжь на дистанции 200 БаттерфляйНаймолодший чемпіон: Олексій Середа розповів, як йшов до перемоги – пряме включенняНаймолодший чемпіон: Олексій Середа розповів, як йшов до перемоги – пряме включенняОлімпійська чемпіонка Анна Різатдінова розказала, як почала нову сторінку особистого життяОлімпійська чемпіонка Анна Різатдінова розказала, як почала нову сторінку особистого життяМировой Рекорд! Молодое дарование украинского плавания Владислав Бухов блистает на 50 м БаттерфляйМировой Рекорд! Молодое дарование украинского плавания Владислав Бухов блистает на 50 м БаттерфляйЧемпіонат України з плавання. Харків. День 3. Вечірня сесія.Чемпіонат України з плавання. Харків. День 3. Вечірня сесія.Дрогобич Зустрічає ГероївДрогобич Зустрічає ГероївДзідзьо незабаром одружуєтьсяДзідзьо незабаром одружуєтьсяАрсен Мірзоян - Подружка [Official Music Video]Арсен Мірзоян - Подружка [Official Music Video]