Огляд \\\ Кривбас-Олімпік 4:1

25 липня 2021 року. Чемпіонат України-2021/2022. Перша ліга. 1 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. 1800 глядачів. +29 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Олімпік» (Донецьк) – 4:1 (2:0)

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків).

Асистенти арбітра: Олександр Беркут (Суми), Володимир Думенко (Харків).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Павло Брюхов (Кременчук).

Голи: Денис Васін, 16 (1:0). Артем Щедрий, 38 (2:0). Артем Щедрий (Олексій Хобленко), 63 (3:0). Ігор Кірієнко, 69 (3:1). Олексій Хобленко (Олександр П'ятов, штрафний), 86 (4:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський - 73. Денис Балан, 3. Володимир Заїменко (к), 13. Іван Зотько, 11. Микита Татарков (50. Дмитро Семенов, 71) – 2. В’ячеслав Рябов (5. Олександр П’ятов, 62), 4. Артем Гордієнко, 30. Вагнер Гонсалвез (27. Роман Дебелко, 46), 39. Денис Васін, 45. Артем Щедрий (77. Олексій Збунь, 72) - 9. Олексій Хобленко (8. Ігор Яровой, 88).

Запасні: 41. Роман Льопка, 31. Дмитро Черниш, 17. Назар Маліновський, 20. Дмитро Фатєєв, 7. Ярослав Квасов, 18. Олександр Горват, 99. Мілян Говедаріца.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Олімпік» (Донецьк): 31. Вадим Прокопенко, 24. Володимир Дмитренко, 4. Ілля Ходуля, 11. Іван Білий (к), 97. Андрій Карвацький, 6. Артем Цурупін (8. Олег Луценко, 74), 5. Юрій Глущук (17. В’ячеслав Койдан, 46), 10. Євген Зарічнюк (7. Жуніор Гбамбл Бі Нене, 59), 9. Ігор Кірієнко, 98. Антон Калайтан (19. Вадим Семчук. 37), 12. Максим Прядун.

Запасні: 25. Владислав Рибак, 33. Богдан Швець, 18. Рудольф Сухомлинов.

Головний тренер: Сергій Літовченко.

Попередження: Микита Татарков, 24 - Юрій Глущук, 19. Максим Прядун, 53. Жуніор Гбамбл Бі Нене, 61. Іван Білий, 86.

ФК Кривбас у соцмережах:

#ФККривбас #ПершаЛіга #ФКОлімпік

Видео Огляд \\\ Кривбас-Олімпік 4:1 канала ФК 'Кривбас' Кривий Ріг

27 июля 2021 г. 16:28:32
00:03:21
Огляд \\\ Кривбас-Інгулець 0:1Огляд \\\ Кривбас-Інгулець 0:1Кривбас – Олімпік. Огляд матчу / РОЗГРОМ та дебютний гол ХобленкаКривбас – Олімпік. Огляд матчу / РОЗГРОМ та дебютний гол ХобленкаОгляд | Кривбас-Таврія 4:1Огляд | Кривбас-Таврія 4:1AP Reissa Inowrocław - Wisła Toruń *** 2 Тайм / Польща / Іновроцлав ***AP Reissa Inowrocław - Wisła Toruń *** 2 Тайм / Польща / Іновроцлав ***ГОЛ! Владислав КУЛАЧ! 1:0 Динамо Київ - Динамо ТбілісіГОЛ! Владислав КУЛАЧ! 1:0 Динамо Київ - Динамо ТбілісіНевеличке будівництво Кривбасу \\\ Манеж на Спарті \\\ Майбутні трибуни стадіону ГірникНевеличке будівництво Кривбасу \\\ Манеж на Спарті \\\ Майбутні трибуни стадіону ГірникДинамо – Зоря. Огляд матчу / Луческу оформив треблДинамо – Зоря. Огляд матчу / Луческу оформив треблДніпро-1 – Колос. Повний матчДніпро-1 – Колос. Повний матчAP Reissa Inowrocław - Wisła Toruń *** 1 Тайм / Польща / Іновроцлав ***AP Reissa Inowrocław - Wisła Toruń *** 1 Тайм / Польща / Іновроцлав ***Олімпік – Шахтар. Огляд матчу / Скандальне дербіОлімпік – Шахтар. Огляд матчу / Скандальне дербіЯк проходить день футболіста Кривбасу? \\\\\\ Олексій Збунь \\\\\\ РОЗІГРАШ ФУТБОЛКИ!Як проходить день футболіста Кривбасу? \\\\\\ Олексій Збунь \\\\\\ РОЗІГРАШ ФУТБОЛКИ!Хобленко, Щедрий \\\ Післяматчеві коментарі \\\ Кривбас-Олімпік 4:1Хобленко, Щедрий \\\ Післяматчеві коментарі \\\ Кривбас-Олімпік 4:1Моменти матчу \\\ Кривбас-Металург 2:0Моменти матчу \\\ Кривбас-Металург 2:0Сербія – Португалія. Огляд матчу / СКАНДАЛ! Скасований гол РоналдуСербія – Португалія. Огляд матчу / СКАНДАЛ! Скасований гол РоналдуВоротарі ФК Кривбас \ Чому обрали цю позицію? \ На кого з світових зірок рівняються?Воротарі ФК Кривбас \ Чому обрали цю позицію? \ На кого з світових зірок рівняються?Агробізнес – Шахтар. Огляд матчу / СЕНСАЦІЯАгробізнес – Шахтар. Огляд матчу / СЕНСАЦІЯЛьвів — Минай. Огляд матчу / Курйозний автоголЛьвів — Минай. Огляд матчу / Курйозний автоголОгляд \\\ Кривбас-Десна 0:2Огляд \\\ Кривбас-Десна 0:2Рух – Олімпік. Огляд матчу / РОЗГРОМ у ЛьвовіРух – Олімпік. Огляд матчу / РОЗГРОМ у ЛьвовіЖФК Кривбас вирушає до Туреччини \ Інтерв'ю Аліни СтеценкоЖФК Кривбас вирушає до Туреччини \ Інтерв'ю Аліни Стеценко