Intrat în direct la Look Sport LIVE, patronul FCSB, Gigi Becali, a oferit toate detaliile sosirii lui Marius Șumudică pe banca tehnică a roș-albaștrilor.

Matinalul Look Sport LIVE este în direct pe Look Sport+ şi online, în fiecare dimineaţă, de la 10:15. De luni până vineri, Eduard Zelgin îţi aduce cele mai fresh informaţii din lumea sportului.

Видео Gigi Becali a spus totul despre venirea lui Șumudică la FCSB! Cât va câștiga și ce transferuri face канала Prima Sport

20 мая 2021 г. 14:12:30
00:15:17
Liga Naţională de baschet: CSM Târgu Mureș - CSO Voluntari 74-92. Înregistrarea partideiLiga Naţională de baschet: CSM Târgu Mureș - CSO Voluntari 74-92. Înregistrarea partideiREZUMAT. Concordia Chiajna – CSC Dumbrăviţa 0-2. Sezon de coșmar pentru ilfoveniREZUMAT. Concordia Chiajna – CSC Dumbrăviţa 0-2. Sezon de coșmar pentru ilfoveniFotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 7 martieFotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 7 martieFotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 6 martieFotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 6 martieBaschet: CSU Sibiu - Rapid, decis după o repriză de prelungiri. Înregistrarea meciuluiBaschet: CSU Sibiu - Rapid, decis după o repriză de prelungiri. Înregistrarea meciuluiREZUMAT: CSA Steaua - Viitorul Pandurii 5-0. Toate golurile, într-o reprizăREZUMAT: CSA Steaua - Viitorul Pandurii 5-0. Toate golurile, într-o reprizăFotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 5 martieFotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 5 martieBaschet, Liga Naţională: Dinamo - CSM Oradea, meci cu final tensionat. Înregistrarea partideiBaschet, Liga Naţională: Dinamo - CSM Oradea, meci cu final tensionat. Înregistrarea partideiFotbal Show. Albu, făcut praf: „Un bărbat îşi cere scuze la TV că a fost în club. Ce atâtea scuze?”Fotbal Show. Albu, făcut praf: „Un bărbat îşi cere scuze la TV că a fost în club. Ce atâtea scuze?”INTERVIU. Bergodi a făcut scandal: „Dacă ăsta nu e penalty, ne lăsăm de fotbal”INTERVIU. Bergodi a făcut scandal: „Dacă ăsta nu e penalty, ne lăsăm de fotbal”INTERVIU. Albu, despre ieşirea în club: „Am avut o perioadă mai nasoală în viaţa mea”INTERVIU. Albu, despre ieşirea în club: „Am avut o perioadă mai nasoală în viaţa mea”INTERVIU. Mitriţă e mulţumit: „Cel mai bun sezon al meu”INTERVIU. Mitriţă e mulţumit: „Cel mai bun sezon al meu”REZUMAT: Universitatea Craiova - Rapid 1-1. Egal bun pentru FCSB, care s-a dus la 12 puncteREZUMAT: Universitatea Craiova - Rapid 1-1. Egal bun pentru FCSB, care s-a dus la 12 puncteGOOOL Rapid. Giuleştenii egalează repede în repriza a douaGOOOL Rapid. Giuleştenii egalează repede în repriza a douaGOOL Craiova în derby-ul cu Rapid. "Messi" de Oltenia a dat lovituraGOOL Craiova în derby-ul cu Rapid. "Messi" de Oltenia a dat lovituraINTERVIU. Dică se simte umilit: „Cel mai slab meci de când am venit”INTERVIU. Dică se simte umilit: „Cel mai slab meci de când am venit”REZUMAT: Sepsi - FC Voluntari 4-0. Avem o ultimă etapă nebună, cu 5 meciuri la aceeaşi orăREZUMAT: Sepsi - FC Voluntari 4-0. Avem o ultimă etapă nebună, cu 5 meciuri la aceeaşi orăFotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 4 martieFotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 4 martieSepsi face show: 3 goluri în 8 minute. Voluntariul e knock-outSepsi face show: 3 goluri în 8 minute. Voluntariul e knock-outSepsi o conduce la pauză pe Voluntari, după un penalty controversatSepsi o conduce la pauză pe Voluntari, după un penalty controversatFCSB, campioană în weekend? Becali: "Dacă batem Rapidul, s-a terminat"FCSB, campioană în weekend? Becali: "Dacă batem Rapidul, s-a terminat"