Післяматчевий коментар головного тренера ФК «ЦСКА» Київ Андрія Мішка

Післяматчевий коментар головного тренера ФК «ЦСКА» Київ після чвертьфінального матчу XIII Меморіалу Чанових

Видео Післяматчевий коментар головного тренера ФК «ЦСКА» Київ Андрія Мішка канала BRAF

16 марта 2023 г. 4:38:40
00:07:37
"90 хвилин" з Гіндою Володимиром Васильовичем."90 хвилин" з Гіндою Володимиром Васильовичем.ОГЛЯД - Футзал  КСРФФ ФК Вишневе - ФК АтлетікОГЛЯД - Футзал КСРФФ ФК Вишневе - ФК АтлетікГол Ходосівки. Ходосівка - ВіннерГол Ходосівки. Ходосівка - ВіннерСемінар арбітрів БРАФ…Семінар арбітрів БРАФ…Жеребкування 1/4 Кубка регіону.Жеребкування 1/4 Кубка регіону.Highlight II SC Гатне 5-1 ФК БородянкаHighlight II SC Гатне 5-1 ФК БородянкаФутзал 18/19 ФК Стоянка - ФК Колос (Музичі) (1 тайм)Футзал 18/19 ФК Стоянка - ФК Колос (Музичі) (1 тайм)Нагородження переможців чемпіонату Київської області з пляжного футболу 2021Нагородження переможців чемпіонату Київської області з пляжного футболу 2021Жеребкування Білогородська ОТГЖеребкування Білогородська ОТГСК Прогрес - ФК Стоянка (1 тайм) сезон 18/19СК Прогрес - ФК Стоянка (1 тайм) сезон 18/19Фінал  IX Меморіалу Чанових. SC Гатне 0:1 ФК Джуніорс.Фінал IX Меморіалу Чанових. SC Гатне 0:1 ФК Джуніорс.Віталій Шевчук (Хотів)Віталій Шевчук (Хотів)ФК Вишневе - ДЮСШ Боярка 2008-2009р.нФК Вишневе - ДЮСШ Боярка 2008-2009р.н15 хв матчу. СК "Прогрес" (Крюківщина) - ФК "ЦСКА" (Київ). Меморіал Чанових 2022. 1 тур. 19.02.202215 хв матчу. СК "Прогрес" (Крюківщина) - ФК "ЦСКА" (Київ). Меморіал Чанових 2022. 1 тур. 19.02.2022Жеребкування 1/8 Кубка Бучанського району з футболу сезону 2023 року.Жеребкування 1/8 Кубка Бучанського району з футболу сезону 2023 року.Флеш-интервью - ФК ВишневеФлеш-интервью - ФК ВишневеФутзал 6 тур ФК Динамо 3:1 ФК БілгородФутзал 6 тур ФК Динамо 3:1 ФК БілгородНагородження Володаря і Фіналіста Кубка Району сезону 2020 року.Нагородження Володаря і Фіналіста Кубка Району сезону 2020 року.LIVE. ФСК Вишня - ФК Ю.К.С.А. 11 тур Чемпіонату КСРФФ. 30.10.21 13-00 Супер лігаLIVE. ФСК Вишня - ФК Ю.К.С.А. 11 тур Чемпіонату КСРФФ. 30.10.21 13-00 Супер лігаLIVE!  ФК ЦСКА (Київ) - ФК Динамо (Вишневе)LIVE! ФК ЦСКА (Київ) - ФК Динамо (Вишневе)Семінар арбітрів листопад 2022...Семінар арбітрів листопад 2022...