Віктор Циганков приносить перемогу Динамо голом з пенальті. Динамо 1:0 Олександрія.

ПроФутбол Digital в соц. мережах 👇👇👇

#ПроФутбол #ПроФутболDigital #Футбол #Голи

Видео Переможний гол Циганкова з пенальті / VAR на 95-ій хвилині / Динамо 1:0 Олександрія канала ПРОФУТБОЛ Digital

18 сентября 2021 г. 23:54:51
00:03:07
Металіст – Десна. Огляд матчу / Вольова перемогаМеталіст – Десна. Огляд матчу / Вольова перемогаЗАБЛОКУВАЛИ ДОРОГУ ТРЕНЕРУ "ДИНАМО" ЗАРАДИ АВТОГРАФА! МИХАЙЛИЧЕНКО В ШОЦІ / #АВТОГРАФХАНТЕРЗАБЛОКУВАЛИ ДОРОГУ ТРЕНЕРУ "ДИНАМО" ЗАРАДИ АВТОГРАФА! МИХАЙЛИЧЕНКО В ШОЦІ / #АВТОГРАФХАНТЕРДинамо Киев 1990. Чемпионат СССР. Тринадцатое чемпионство Киевлян.Динамо Киев 1990. Чемпионат СССР. Тринадцатое чемпионство Киевлян.АЛЄКСЄЄВ / Від хет-трику за Динамо до чемпіонату області, мішок з грошима в Арсеналі, історії з U-19АЛЄКСЄЄВ / Від хет-трику за Динамо до чемпіонату області, мішок з грошима в Арсеналі, історії з U-19Сутичка наприкінці гри. Червона картка Кирюханцева, падіння Шабанова / Динамо 1:0 ОлександріяСутичка наприкінці гри. Червона картка Кирюханцева, падіння Шабанова / Динамо 1:0 ОлександріяЛобановскийЛобановскийШкурін чи Гармаш / Який нападник потрібен Луческу?Шкурін чи Гармаш / Який нападник потрібен Луческу?ТРАНСФЕР ИГРОКА ДИНАМО В БЕЛЬГИЮ | НОВИЧОК ШАХТЕРА ЗА 100 МЛН | У СБОРНОЙ УКРАИНЫ СЕРЬЕЗНЫЕ ПРОБЛЕМЫТРАНСФЕР ИГРОКА ДИНАМО В БЕЛЬГИЮ | НОВИЧОК ШАХТЕРА ЗА 100 МЛН | У СБОРНОЙ УКРАИНЫ СЕРЬЕЗНЫЕ ПРОБЛЕМЫВ семье не без народа, Лето - это маленькая жесть, Нельзя в иллюминаторе | Уральские пельмени 2021В семье не без народа, Лето - это маленькая жесть, Нельзя в иллюминаторе | Уральские пельмени 2021Дніпро-1 – Верес. Короткий оглядДніпро-1 – Верес. Короткий оглядНЕВІДОМЕ ДИНАМО /1 серія фільму/ Життя команди без купюрНЕВІДОМЕ ДИНАМО /1 серія фільму/ Життя команди без купюрVBET Ліга. ДИНАМО Київ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИVBET Ліга. ДИНАМО Київ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИСУРКІС про ЛУЧЕСКУ і ЛОБАНОВСЬКОГО / 1.5 млрд на ДИНАМО / тост АХМЕТОВА / послання ЯРОСЛАВСЬКОМУСУРКІС про ЛУЧЕСКУ і ЛОБАНОВСЬКОГО / 1.5 млрд на ДИНАМО / тост АХМЕТОВА / послання ЯРОСЛАВСЬКОМУСпіви МИКОЛЕНКА, трансфер з ДИНАМО, гроші від ЯРЕМЧУКА, розпач РОНАЛДУ / Ексклюзив BurBuzzСпіви МИКОЛЕНКА, трансфер з ДИНАМО, гроші від ЯРЕМЧУКА, розпач РОНАЛДУ / Ексклюзив BurBuzzЕщё ГОЛ! 2:1 Металлист забил Десне.Матч Десна-Металлист г.Харьков#матч#футбол#счётматча#металлистЕщё ГОЛ! 2:1 Металлист забил Десне.Матч Десна-Металлист г.Харьков#матч#футбол#счётматча#металлистЛУЧЕСКУ: феномен Гармаша, важкий графiк та складна перемогаЛУЧЕСКУ: феномен Гармаша, важкий графiк та складна перемогаМеталіст – Полісся. Огляд матчу / Перша втрата очокМеталіст – Полісся. Огляд матчу / Перша втрата очокВЕРНИДУБ - переможець ШАХТАРЯ / Коньяк для Де Дзербі / Сльози через футболіста. Ми на матчі ШЕРИФАВЕРНИДУБ - переможець ШАХТАРЯ / Коньяк для Де Дзербі / Сльози через футболіста. Ми на матчі ШЕРИФАВорскла — Олександрія. Огляд матчу / Перервали невдалу серіюВорскла — Олександрія. Огляд матчу / Перервали невдалу серію