00158 Koris MATTHEW-AFTEREIGHT Ārvalstu viesu kolektīvu koncertā Vērmanes dārzā 8.07.2018
XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki
Norises laiks: 12:00– 16:00
Norises vieta: Vērmanes dārzs
12.00 Koris MATTHEW-AFTEREIGHT (Vācija)
Diriģente Petra Heslere (Petra Hessler)
12.20 Folkloras koris KARIOLLE (Vācija)
Diriģente Judite Leopolda (Judith Leopold)
12.40 Švercenbahas vīru koris (Šveice)
Diriģente Angela Hofmane (Angela Hofmann)
13.00 Tautas deju un mūzikas kopa DANGNEUNG DANOJE (Dienvidkoreja)
Vadītājs Kims Dončans (Kim Dong Chan)
13.20 Finstervaldes sieviešu koris (Vācija)
Diriģente Anete Fēnele (Annette Fähnel)
13.40 Batumi sieviešu kamerkoris (Gruzija)
Diriģente Zaira Vadatčkorija (Zaira Vadatchkoria)
14.00 Berlīnes deju studija STEP BY STEP (Vācija)
Vadītāja Evelīna Rihere (Evelyn Richer)
14.20 Koris JULI (Vācija)
Diriģents Volfgangs Broks (Wolfgang Brock)
14.40 Deju studija PUZZLE un tautasdziesmu un mūzikas ansamblis DZIVAKI (Baltkrievija)
Vadītājas Jevgēnija Stroka (Evgeni Strok) un Alla Pinčuka (Alla Pinchuk)
15.00 Mākslas cienītāju folkloras deju ansamblis (Ēģipte)
Vadītājs Zakis Abdelazizs (Zaky Abdelaziz)
15.20 Toronto Filharmonijas koris (Kanāda)
Diriģents Marks Vuorinens (Mark Vuorinen)
15.40 Lindenhochauzenes vīru koris HARMONIE (Vācija)
Diriģents Martins Vinklers (Martin Winkler)
https://dziesmusvetki.lv/notikumu-kalendars/svetku-nedela/ Koris MATTHEW-AFTEREIGHT (Vācija)
Diriģente Petra Heslere (Petra Hessler)
Видео 00158 Koris MATTHEW-AFTEREIGHT Ārvalstu viesu kolektīvu koncertā Vērmanes dārzā 8.07.2018 канала KriyaLv
Norises laiks: 12:00– 16:00
Norises vieta: Vērmanes dārzs
12.00 Koris MATTHEW-AFTEREIGHT (Vācija)
Diriģente Petra Heslere (Petra Hessler)
12.20 Folkloras koris KARIOLLE (Vācija)
Diriģente Judite Leopolda (Judith Leopold)
12.40 Švercenbahas vīru koris (Šveice)
Diriģente Angela Hofmane (Angela Hofmann)
13.00 Tautas deju un mūzikas kopa DANGNEUNG DANOJE (Dienvidkoreja)
Vadītājs Kims Dončans (Kim Dong Chan)
13.20 Finstervaldes sieviešu koris (Vācija)
Diriģente Anete Fēnele (Annette Fähnel)
13.40 Batumi sieviešu kamerkoris (Gruzija)
Diriģente Zaira Vadatčkorija (Zaira Vadatchkoria)
14.00 Berlīnes deju studija STEP BY STEP (Vācija)
Vadītāja Evelīna Rihere (Evelyn Richer)
14.20 Koris JULI (Vācija)
Diriģents Volfgangs Broks (Wolfgang Brock)
14.40 Deju studija PUZZLE un tautasdziesmu un mūzikas ansamblis DZIVAKI (Baltkrievija)
Vadītājas Jevgēnija Stroka (Evgeni Strok) un Alla Pinčuka (Alla Pinchuk)
15.00 Mākslas cienītāju folkloras deju ansamblis (Ēģipte)
Vadītājs Zakis Abdelazizs (Zaky Abdelaziz)
15.20 Toronto Filharmonijas koris (Kanāda)
Diriģents Marks Vuorinens (Mark Vuorinen)
15.40 Lindenhochauzenes vīru koris HARMONIE (Vācija)
Diriģents Martins Vinklers (Martin Winkler)
https://dziesmusvetki.lv/notikumu-kalendars/svetku-nedela/ Koris MATTHEW-AFTEREIGHT (Vācija)
Diriģente Petra Heslere (Petra Hessler)
Видео 00158 Koris MATTHEW-AFTEREIGHT Ārvalstu viesu kolektīvu koncertā Vērmanes dārzā 8.07.2018 канала KriyaLv
Показать
Комментарии отсутствуют
Информация о видео
Другие видео канала
00163 Folkloras koris KARIOLLE (Vācija) Ārvalstu viesu kolektīvu koncertā Vērmanes dārzā 8.07.201800023 Ojāram Vācietim 8500167 Tautas deju un mūzikas kopa DANGNEUNG DANOJE viesu kolektīvu koncertā 8.07.201800169 Finstervaldes sieviešu koris (Vācija) Ārvalstu viesu kolektīvu koncertā 8.07.2018Ролики для фигурного катания RF Professional00024 Ojāram Vācietim 8500022 Ojāram Vācietim 8500021 Ojāram Vācietim 85Kapela "Jūlijs" - Atslēga Latgales vārtosPON XX PAPUA BABAK FINAL BOLA KAKI WANITA - TARI KREASI [ SANGGAR SENI YELMASU ] MERAUKE PAPUA" Pieguļnieku dancis", Gundegas Prancānes hor.,izpilda SDK"Ziemeļblāzma",vadītāja Gundega Prancāne.00020 Ojāram Vācietim 85"Abi trīs", Dāvja Ērgļa hor., Izpilda SDK "Ogrēnietis", vadītāja Ināra Driksna.Svinīgais solis-19.02.2022.-Mēs mīlam dejā😂DĀVANA. STARO RIGA 2018Rotā saulīt' rietēdama-19.02.2022.-Mēs mīlam dejā#UniversUs. STARO RIGA 2018Europiāde 19.03.2022"Mana tautasdziesma", Lienes Gailānes hor., izpilda SDK"Baltābele".