Руслан НЕЩЕРЕТ відзначив 18-річчя на зборі в БЕЛЕКУ

Як це - бути іменинником на тренувальному зборі? Розповів наймолодший із чотирьох голкіперів київського ДИНАМО Руслан НЕЩЕРЕТ, який сьогодні в робочому режимі двох тренувань відзначив своє 18-річчя.

Видео Руслан НЕЩЕРЕТ відзначив 18-річчя на зборі в БЕЛЕКУ канала ФК «Динамо» Київ

23 января 2020 г. 1:38:55
00:03:57
Хороший вечір Віталія МИКОЛЕНКАХороший вечір Віталія МИКОЛЕНКАМолоді динамівські голкіпери на зборі першої командиМолоді динамівські голкіпери на зборі першої командиПЕРШЕ ТРЕНУВАННЯ НА ДНІПРО_АРЕНІПЕРШЕ ТРЕНУВАННЯ НА ДНІПРО_АРЕНІТренування з посиленою відповідальністюТренування з посиленою відповідальністюРуслан Нещерет парирует пенальти в матче с "Шахтером" U-19Руслан Нещерет парирует пенальти в матче с "Шахтером" U-19Сбор в Эстепоне: день седьмойСбор в Эстепоне: день седьмойТренування «Карпат» напередодні вильоту до ТуреччиниТренування «Карпат» напередодні вильоту до ТуреччиниТурнір на четверо ворітТурнір на четверо ворітВидеообзор матча «Динамо» (Киев, 2004) - Академия ФК «Краснодар» (2004, 1 гр.)Видеообзор матча «Динамо» (Киев, 2004) - Академия ФК «Краснодар» (2004, 1 гр.)Сергій СИДОРЧУК про "екватор" першого збору...Сергій СИДОРЧУК про "екватор" першого збору...Новий воротар U-19Новий воротар U-19Вратарь "Динамо" Кучерук отражает пенальти в матче сборной Украины U-20 против ЮАРВратарь "Динамо" Кучерук отражает пенальти в матче сборной Украины U-20 против ЮАРКМ. ДИНАМО Київ - ВАРДАР Скоп'є 4:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИКМ. ДИНАМО Київ - ВАРДАР Скоп'є 4:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИПриємні труднощі Руслана НЕЩЕРЕТАПриємні труднощі Руслана НЕЩЕРЕТАСиловая тренировка | 2 день сбораСиловая тренировка | 2 день сбораВіталій БУЯЛЬСЬКИЙ про пройдений шлях підготовчого періодуВіталій БУЯЛЬСЬКИЙ про пройдений шлях підготовчого періодуДИНАМО на зборі: побажання від фанатівДИНАМО на зборі: побажання від фанатівРанкове тренування ДИНАМО під допитливим поглядомРанкове тренування ДИНАМО під допитливим поглядомВІВЧАРЕНКО про взаємодію з ПіВАРІЧЕМ і гру з ВАРДАРОМВІВЧАРЕНКО про взаємодію з ПіВАРІЧЕМ і гру з ВАРДАРОМ