60 РОКІВ ПЕРШОМУ ЧЕМПІОНСТВУ! Золото - 1961

Рівно 60 років тому київське «Динамо» вперше стало чемпіоном СРСР, перервавши гегемонію московських команд!
_______________________________________

Видео 60 РОКІВ ПЕРШОМУ ЧЕМПІОНСТВУ! Золото - 1961 канала ФК «Динамо» Київ

17 октября 2021 г. 17:31:31
00:04:33
Емоційна прес-конференція КАРАВАЄВА та КАРАСАЕмоційна прес-конференція КАРАВАЄВА та КАРАСАДинамо – Зоря. Огляд матчу / Луческу оформив треблДинамо – Зоря. Огляд матчу / Луческу оформив треблДинамо 1:0 Кайрат. Автогол Касабулата після просторілу Ваната, 7 хвилинаДинамо 1:0 Кайрат. Автогол Касабулата після просторілу Ваната, 7 хвилинаДинамо – Інгулець 5:0. Детальний оглядДинамо – Інгулець 5:0. Детальний оглядЗа СЛАВУ УКРАЇНИ! Матч ЮЛЧ U19 ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія НАЖИВО!За СЛАВУ УКРАЇНИ! Матч ЮЛЧ U19 ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія НАЖИВО!Динамо – Ворскла. Студія перед грою і ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Ворскла. Студія перед грою і ПОВНИЙ МАТЧВЕРЕСЕНЬ 2021. Щоденники збірної. День 2ВЕРЕСЕНЬ 2021. Щоденники збірної. День 2Минай – Шахтар. Огляд матчу / Прощання з УПЛМинай – Шахтар. Огляд матчу / Прощання з УПЛLIVE! КМ. ДИНАМО Київ - Збірна ЙОРДАНІЇLIVE! КМ. ДИНАМО Київ - Збірна ЙОРДАНІЇLIVE! КМ. ДИНАМО Київ - БАТЕ  БілорусьLIVE! КМ. ДИНАМО Київ - БАТЕ БілорусьБЛАГОДІЙНИЙ матч ЛЕГІЯ Варшава - ДИНАМО Київ. ДЛЯ УКРАЇНИ, ЗАРАДИ УКРАЇНИ...БЛАГОДІЙНИЙ матч ЛЕГІЯ Варшава - ДИНАМО Київ. ДЛЯ УКРАЇНИ, ЗАРАДИ УКРАЇНИ...Металіст 1925 – Динамо. Огляд матчу / VAR, гол Гармаша, феєрія ШкурінаМеталіст 1925 – Динамо. Огляд матчу / VAR, гол Гармаша, феєрія ШкурінаДИНАМО розпочало підготовку до сезону з новим тренерським штабомДИНАМО розпочало підготовку до сезону з новим тренерським штабомМАТЧ ЗА МИР! ЗУПИНИМО ВІЙНУ! БОРУССІЯ Дортмунд - ДИНАМО. АНОНСМАТЧ ЗА МИР! ЗУПИНИМО ВІЙНУ! БОРУССІЯ Дортмунд - ДИНАМО. АНОНСДинамо – Маріуполь. Студія і ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Маріуполь. Студія і ПОВНИЙ МАТЧМірча ЛУЧЕСКУ та його штаб представлені командіМірча ЛУЧЕСКУ та його штаб представлені командіБЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ЛЕГІЯ Варшава - ДИНАМО Київ 1:3. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИБЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ЛЕГІЯ Варшава - ДИНАМО Київ 1:3. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИВІДДАЛИ ВСІ СИЛИ НА ПОЛІ. ЮЛЧ. U19. ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія 1:2ВІДДАЛИ ВСІ СИЛИ НА ПОЛІ. ЮЛЧ. U19. ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія 1:2Перша двосторонка під наглядом нового тренераПерша двосторонка під наглядом нового тренера