Видео Dezastru pentru FCU Craiova la Arad! Joao Pedro profită de o respingere și plasează perfect канала Prima Sport

6 мая 2024 г. 21:28:06
00:01:44
Fotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământINTERVIU. Politic acuză tactica lui Kopjic? „Nu m-am apărat niciodată cum am făcut-o în acest meci”INTERVIU. Politic acuză tactica lui Kopjic? „Nu m-am apărat niciodată cum am făcut-o în acest meci”INTERVIU. Nistor, dărâmat: „Îmi cer mii de scuze. Seară urâtă”INTERVIU. Nistor, dărâmat: „Îmi cer mii de scuze. Seară urâtă”REZUMAT: Csikszereda - Dinamo 0-0. Ciucanii, ocazii mari. Dinamo rămâne în SuperligăREZUMAT: Csikszereda - Dinamo 0-0. Ciucanii, ocazii mari. Dinamo rămâne în SuperligăGOOL "U" Cluj ÎN MINUTUL 130!!! Avem penalty-uri pentru locul de EuropaGOOL "U" Cluj ÎN MINUTUL 130!!! Avem penalty-uri pentru locul de EuropaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaINTERVIU. Dezamăgirea lui Robert Ilyes: „Am fost peste ei. Dar primul meci l-a câştigat publicul”INTERVIU. Dezamăgirea lui Robert Ilyes: „Am fost peste ei. Dar primul meci l-a câştigat publicul”Fotbal Show. Comentarii după rămânerea Botoşaniului în Superligă şi revoluţia propusă la Liga 2Fotbal Show. Comentarii după rămânerea Botoşaniului în Superligă şi revoluţia propusă la Liga 2Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮INTERVIU. Chipciu, răspuns la cea mai arzătoare întrebare: „Vei merge la FCSB?”INTERVIU. Chipciu, răspuns la cea mai arzătoare întrebare: „Vei merge la FCSB?”EUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - Craiova⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a doua⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a douaFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuREZUMAT: CFR Cluj - FCSB 0-1.Tavi Popescu a relansat campionatulREZUMAT: CFR Cluj - FCSB 0-1.Tavi Popescu a relansat campionatulCristiano RECORD Ronaldooo! CR7 face dubla în 12 min. Penalty și reușită superbă din lovitură liberăCristiano RECORD Ronaldooo! CR7 face dubla în 12 min. Penalty și reușită superbă din lovitură liberăCel mai tare comentator a revenit😁 EUROGOLURI în Liga 2: "Şampion Lig, faza asta. Fabulaçao"Cel mai tare comentator a revenit😁 EUROGOLURI în Liga 2: "Şampion Lig, faza asta. Fabulaçao"Achim înscrie din penalty și Voluntari e calificată în finala Cupei României!Achim înscrie din penalty și Voluntari e calificată în finala Cupei României!