Polska vs Brazylia - Mistrzostwa Świata Juniorek Meksyk 2019 - mecz o 5m.

Polska vs Brazylia 3:2(25:19; 17:25; 14:25; 25:20; 15:10) Wow! Super Team 💪👍👏👊❤️. Brazylia upokorzona. Szacun & Respect. Jesteśmy 5.drużynę na świecie! Cudowne dziewczyny. Osobiście jestem niezwykle dumny z postawy naszych siatkarek w całym turnieju. Pełne zaangażowanie na boisku i walka o każdą piłkę. Bywały słabsze momenty tak jak w tym meczu np w 3. secie ale ogólny bilans jak najbardziej pozytywny. Polska żeńska siatkówka żyje i ma się dobrze. Dla mnie to tym większa radość, bo wszystkie te dziewczyny znam i oglądałem często na naszych boiskach.
Taka ciekawostka, Polki w całym turnieju nie przegrały żadnego meczu 0:3 za to trzykrotnie same pokonały rywalki bez straty seta(19:13) Brawo!!

Видео Polska vs Brazylia - Mistrzostwa Świata Juniorek Meksyk 2019 - mecz o 5m. канала Zdzisław Kubacki