Среща с младия хандбален талант Михаел Иванов и неговия треньор Илиян Касабов

Видео Михаел Иванов - млад хандбален талант от Шумен канала Студио ТРИМА

15 февраля 2017 г. 13:05:34
00:10:45
19:19 на финала между „Шумен 61” и „Фрегата”, дузпите  пратиха Купата за юноши младша в Бургас19:19 на финала между „Шумен 61” и „Фрегата”, дузпите пратиха Купата за юноши младша в БургасХандбалистките на „Шумен 98” играха последна контрола в БукурещХандбалистките на „Шумен 98” играха последна контрола в Букурещ„Шумен 98” с четвърта победа във втората тройка – 37:24 с „Поморие”„Шумен 98” с четвърта победа във втората тройка – 37:24 с „Поморие”Малките хандбалисти на „Шумен 61” пораснаха на турнира в АлександруполисМалките хандбалисти на „Шумен 61” пораснаха на турнира в АлександруполисХандбалистките на „Шумен 98” с втора победа – 22:19 срещу „Поморие”Хандбалистките на „Шумен 98” с втора победа – 22:19 срещу „Поморие”В Шумен три отбора с равни точки, „Бъки” взе Купата по хандбал за девойки старшаВ Шумен три отбора с равни точки, „Бъки” взе Купата по хандбал за девойки старшаДФ по хандбал за девойки до 19 год. 2017 ХК Хасково - ХК БъкиДФ по хандбал за девойки до 19 год. 2017 ХК Хасково - ХК БъкиС 15-годишни хандбалисти „Шумен 61” игра достойно срещу „Спартак” за купатаС 15-годишни хандбалисти „Шумен 61” игра достойно срещу „Спартак” за купатаРепубликанско първенство по хандбал за деца до 12г.Републиканско първенство по хандбал за деца до 12г.ЗХС Черно море - ЗХС Тракия (момчета 2002/2003)ЗХС Черно море - ЗХС Тракия (момчета 2002/2003)Хандбал „Бъки“ (Габрово) - „Етър 64“ (Велико Търново)Хандбал „Бъки“ (Габрово) - „Етър 64“ (Велико Търново)Два хандбални отбора от Шумен на финали за Купата на БългарияДва хандбални отбора от Шумен на финали за Купата на БългарияХАНДБАЛ: ДОБРУДЖА-ЛОКОМОТИВ (ВАРНА)ХАНДБАЛ: ДОБРУДЖА-ЛОКОМОТИВ (ВАРНА)Едис Ефрахим - Млад футболист от ФК"Шумен 2007"Едис Ефрахим - Млад футболист от ФК"Шумен 2007"Хандбал - ШуменХандбал - ШуменМихаел Иванов вкара 27 гола в три мача на юношите хандбалистиМихаел Иванов вкара 27 гола в три мача на юношите хандбалистиХандбалистките на „Шумен 98” победиха  ”Ники Спорт” с 28:25Хандбалистките на „Шумен 98” победиха ”Ники Спорт” с 28:25ХК"Локомотив"ГО - ХК"Шумен-61" първо полувреме М-11ХК"Локомотив"ГО - ХК"Шумен-61" първо полувреме М-11НА СТАРТА сезон 1 епизод 26НА СТАРТА сезон 1 епизод 26Шумен е домакин на финалите за девойки младшаШумен е домакин на финалите за девойки младша