Віталій Буяльський та Віталій Миколенко поділилися емоціями після перемоги над Зорею. Що думають про поразку Шахтаря? Чи зв'язувався Луческу з командою? Чи привітали Сироту з першим голом за Динамо?

Видео "Для нас неважливо, як грає Шахтар" / Буяльський та Миколенко після матчу Зоря 1:2 Динамо канала ПРОФУТБОЛ Digital

9 августа 2021 г. 11:00:06
00:03:44
Зоря – Динамо 1:2. Детальний оглядЗоря – Динамо 1:2. Детальний оглядСПІВАК, ДЯЧЕНКО / Заява Байдена по Афганістану. Погром від Нацкорпусу. ВАЖЛИВЕ 17.08СПІВАК, ДЯЧЕНКО / Заява Байдена по Афганістану. Погром від Нацкорпусу. ВАЖЛИВЕ 17.08Історична перемога НОВИХ Карпат / Карпати 3:0 Рубікон / За кого вболівають у Львові ?Історична перемога НОВИХ Карпат / Карпати 3:0 Рубікон / За кого вболівають у Львові ?Суперечка Де Пени і Шапаренка🔥 Хто мав бити пенальті? / ЗОРЯ 1:2 ДИНАМО🔥Суперечка Де Пени і Шапаренка🔥 Хто мав бити пенальті? / ЗОРЯ 1:2 ДИНАМО🔥"Це футбол, а не балет!" / Карас та Скрипник про матч Зоря 1:2 Динамо"Це футбол, а не балет!" / Карас та Скрипник про матч Зоря 1:2 ДинамоМаркевич про "бездарну" гру / "Період розмов закінчився"/ Йовічевіч про матч Дніпро-1 - МаріупольМаркевич про "бездарну" гру / "Період розмов закінчився"/ Йовічевіч про матч Дніпро-1 - МаріупольПРОФУТБОЛ Digital / Динамо-Минай. Чим сильний Ерік Рамірес? Буяльський - супер! Як здоров'я Луческу?ПРОФУТБОЛ Digital / Динамо-Минай. Чим сильний Ерік Рамірес? Буяльський - супер! Як здоров'я Луческу?Шахтар – Олександрія. Огляд матчу / СЕНСАЦІЙНИЙ результатШахтар – Олександрія. Огляд матчу / СЕНСАЦІЙНИЙ результатДО СЛЕЗ! ПРОЩАЛЬНАЯ ПРЕСС КОНФЕРЕНЦИЯ МЕССИ! МЕССИ УХОДИТ В ПСЖ! | СВЕЖИЕ ТРАНСФЕРНЫЕ СЛУХИ 2021ДО СЛЕЗ! ПРОЩАЛЬНАЯ ПРЕСС КОНФЕРЕНЦИЯ МЕССИ! МЕССИ УХОДИТ В ПСЖ! | СВЕЖИЕ ТРАНСФЕРНЫЕ СЛУХИ 2021УПЛ | Чемпионат Украины по футболу 2021 | Заря - Динамо - 1:2. Обзор матчаУПЛ | Чемпионат Украины по футболу 2021 | Заря - Динамо - 1:2. Обзор матчаДинамо – Минай. Короткий оглядДинамо – Минай. Короткий оглядДинамо з фанатами. Миколенко про кар'єру тамади і суперсилуДинамо з фанатами. Миколенко про кар'єру тамади і суперсилуЗБІРНА все. Помилки ШЕВЧЕНКА, ПРЕМІЇ за Євро, слова ЗЕЛЕНСЬКОГО / Пятов. Ексклюзив BurBuzzЗБІРНА все. Помилки ШЕВЧЕНКА, ПРЕМІЇ за Євро, слова ЗЕЛЕНСЬКОГО / Пятов. Ексклюзив BurBuzzПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ БЕНФИКА VS СПАРТАК . ОТВЕТНЫЙ МАТЧ ЛИГИ ЧЕМПИОНОВПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ БЕНФИКА VS СПАРТАК . ОТВЕТНЫЙ МАТЧ ЛИГИ ЧЕМПИОНОВРЕБРОВА НЕ БУДЕ У ЗБІРНІЙ?/МАРКЕВИЧ І ЛУЧЕСКУ СЕРЕД ВАРІАНТІВРЕБРОВА НЕ БУДЕ У ЗБІРНІЙ?/МАРКЕВИЧ І ЛУЧЕСКУ СЕРЕД ВАРІАНТІВІдеально під стієчку 🔥 Більярдний гол Аллахьяра / Зоря - Минай 1:1Ідеально під стієчку 🔥 Більярдний гол Аллахьяра / Зоря - Минай 1:1ВОТ ОН: ТОП ТРАНСФЕР ДИНАМО ДЛЯ ЛУЧЕСКУ | ШАХТЕР НЕ ОТПУСТИЛ БРАЗИЛЬЦА В ГРАНД | НЕ МЕССИ ЕДИНЫМВОТ ОН: ТОП ТРАНСФЕР ДИНАМО ДЛЯ ЛУЧЕСКУ | ШАХТЕР НЕ ОТПУСТИЛ БРАЗИЛЬЦА В ГРАНД | НЕ МЕССИ ЕДИНЫМЗоря - Шахтар - 2:1. Як команда Вернидуба на останніх хвилинах вигризла перемогу в “гірників”Зоря - Шахтар - 2:1. Як команда Вернидуба на останніх хвилинах вигризла перемогу в “гірників”МИКОЛЕНКО - екскурсія по готелю, обід Жерсона та хороми АндрієвськогоМИКОЛЕНКО - екскурсія по готелю, обід Жерсона та хороми Андрієвського