A fost bucurie mare la Voluntari.

Видео INTERVIU. Gabi Tamaş, luat în braţe la declaraţii: "Bravo, Victoraş!" канала Prima Sport

27 апреля 2021 г. 3:08:02
00:02:28
Dacia Mioveni - CSM Râmnicu Sărat 1-3 | Cupa Reginei la OinăDacia Mioveni - CSM Râmnicu Sărat 1-3 | Cupa Reginei la OinăFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiRaliul Clujului, cu 3 luni mai devreme. Ce probă de tradiţie revine pe traseuRaliul Clujului, cu 3 luni mai devreme. Ce probă de tradiţie revine pe traseuGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământ”Marea Galbenă” e prezentă şi la Koln. Românii au umplut străzile din Koln, pentru meciul cu Belgia”Marea Galbenă” e prezentă şi la Koln. Românii au umplut străzile din Koln, pentru meciul cu BelgiaFlorinel Coman, discurs superb despre echipa naţională. ”Ne-am câştigat dreptul de a visa”Florinel Coman, discurs superb despre echipa naţională. ”Ne-am câştigat dreptul de a visa”Frontiera Tomis - Izvorul Chiuiești 17-6 | Cupa Regelui la OinăFrontiera Tomis - Izvorul Chiuiești 17-6 | Cupa Regelui la OinăPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaCadou pentru tată. O maşină istorică va deschide Raliul Clujului: "Copil bun şi bucurie sufletească"Cadou pentru tată. O maşină istorică va deschide Raliul Clujului: "Copil bun şi bucurie sufletească"Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮EUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - Craiova⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a doua⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a douaFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuEdi Iordănescu, victoria carierei cu Ucraina: „Am făcut ISTORIE pe pământ românesc!”Edi Iordănescu, victoria carierei cu Ucraina: „Am făcut ISTORIE pe pământ românesc!”Cristiano RECORD Ronaldooo! CR7 face dubla în 12 min. Penalty și reușită superbă din lovitură liberăCristiano RECORD Ronaldooo! CR7 face dubla în 12 min. Penalty și reușită superbă din lovitură liberăREZUMAT: CFR Cluj - FCSB 0-1.Tavi Popescu a relansat campionatulREZUMAT: CFR Cluj - FCSB 0-1.Tavi Popescu a relansat campionatulImagini DRAMATICE la Arad. Un jucător de 17 ani S-A PRĂBUŞIT pe teren. Ambulanţa a intervenitImagini DRAMATICE la Arad. Un jucător de 17 ani S-A PRĂBUŞIT pe teren. Ambulanţa a intervenitAchim înscrie din penalty și Voluntari e calificată în finala Cupei României!Achim înscrie din penalty și Voluntari e calificată în finala Cupei României!