W ostatnim niedzielnym meczu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmował Legię Warszawa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2! Bohaterem Górnika był Krzysztof Kubica, który strzelił gola dającego trzy punkty w 96. minucie spotkania! Pozytywnych akcentów w tym meczu dla zespołu Jana Urbana było więcej - po raz pierwszy w barwach Górnika bramkę zdobył Łukasz Podolski. Dla Legii to siódma porażka z rzędu. Mistrzowie Polski zajmują przedostatnie miejsce w tabeli PKO BP EKstraklasy, Górnik jest jedenasty.

________________________________

Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.
▪ Wszystkie skróty sezonu 2021/22
▪ Mecze na żywo za granicą

Видео Podolski wreszcie trafia do bramki! | Górnik - Legia | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 15. kolejka канала Ekstraklasa

22 ноября 2021 г. 0:24:42
00:05:28
PKO BP EKSTRAKLASA GAMES PRO - PIĄTY TURNIEJPKO BP EKSTRAKLASA GAMES PRO - PIĄTY TURNIEJOryginalna radość po strzeleniu gola 😉 #shortsOryginalna radość po strzeleniu gola 😉 #shortsWSZYSTKIE GOLE 23. KOLEJKI | TOP MOMENTY | EKSTRAKLASA 2023/24WSZYSTKIE GOLE 23. KOLEJKI | TOP MOMENTY | EKSTRAKLASA 2023/24@TottenhamHotspur & Radomiak! VUSKOVIĆ SHOW! 🔥 #shorts@TottenhamHotspur & Radomiak! VUSKOVIĆ SHOW! 🔥 #shortsRADOMIAK - STAL | SKRÓT | TOTTENHAM W RADOMIU! VUSKOVIĆ SHOW! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaRADOMIAK - STAL | SKRÓT | TOTTENHAM W RADOMIU! VUSKOVIĆ SHOW! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejka90 minut w 60 sekund⏱️⚽️ Raków - Lech #Ekstraklasa90 minut w 60 sekund⏱️⚽️ Raków - Lech #EkstraklasaRAKÓW - LECH | SKRÓT | KRYZYS? MISTRZ POKAZAŁ JAK SIĘ GRA! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaRAKÓW - LECH | SKRÓT | KRYZYS? MISTRZ POKAZAŁ JAK SIĘ GRA! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaZAGŁĘBIE - KORONA | SKRÓT | FORNALIK CIESZYŁ SIĘ JAK DZIECKO | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaZAGŁĘBIE - KORONA | SKRÓT | FORNALIK CIESZYŁ SIĘ JAK DZIECKO | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaTa radość po golu😍 #Górnik #Pacheco #Ekstraklasa ⚽️Ta radość po golu😍 #Górnik #Pacheco #Ekstraklasa ⚽️Gol sezonu?!🔥 Kamil Zapolnik⚽️ #puszczaniepołomice #ekstraklasaGol sezonu?!🔥 Kamil Zapolnik⚽️ #puszczaniepołomice #ekstraklasaŁKS - PUSZCZA | SKRÓT | ZAPOLNIK Z PRZEWROTKI! WOW! GOL SEZONU?! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaŁKS - PUSZCZA | SKRÓT | ZAPOLNIK Z PRZEWROTKI! WOW! GOL SEZONU?! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejka90 minut w 60 sekund⏱️⚽️ Legia - Pogoń #Ekstraklasa90 minut w 60 sekund⏱️⚽️ Legia - Pogoń #EkstraklasaLEGIA - POGOŃ | SKRÓT | PODZIAŁ PUNKTÓW W HICIE! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaLEGIA - POGOŃ | SKRÓT | PODZIAŁ PUNKTÓW W HICIE! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaSen o Warszawie🔥🔴⚪️🟢⚫️ 🎻#ekstraklasaSen o Warszawie🔥🔴⚪️🟢⚫️ 🎻#ekstraklasaŚLĄSK - WIDZEW | SKRÓT | DUBLET LEIVY! NOWY-STARY LIDER! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaŚLĄSK - WIDZEW | SKRÓT | DUBLET LEIVY! NOWY-STARY LIDER! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaPan Piłkarz Lukas Podolski! Ale asysta🔥⚽️ #ekstraklasaPan Piłkarz Lukas Podolski! Ale asysta🔥⚽️ #ekstraklasaGÓRNIK - JAGIELLONIA | SKRÓT | MAGICZNA ASYSTA PODOLSKIEGO! Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaGÓRNIK - JAGIELLONIA | SKRÓT | MAGICZNA ASYSTA PODOLSKIEGO! Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaRUCH - PIAST | SKRÓT | POGROM! WIELKIE PRZEŁAMANIE NIEBIESKICH! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaRUCH - PIAST | SKRÓT | POGROM! WIELKIE PRZEŁAMANIE NIEBIESKICH! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaCRACOVIA - WARTA | SKRÓT | PRIKRYL BOHATEREM MECZU! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaCRACOVIA - WARTA | SKRÓT | PRIKRYL BOHATEREM MECZU! | Ekstraklasa 2023/24 | 23. kolejkaTop 5 sezonu 2022/23 - Lukas Podolski! ⚽️🚀Top 5 sezonu 2022/23 - Lukas Podolski! ⚽️🚀Top 10 asyst sezonu 2022/23! 🎯🅰️ #shortsTop 10 asyst sezonu 2022/23! 🎯🅰️ #shorts