Маєвський Василь жим лежа без майки 217,5 кг

Відкрита першість м.Мукачева по жиму лежачи без екіпіровки проводиться вже сьомий раз,започаткував і проводить яку Іван Дрогобецький, участь в них приймали спортсмени Закарпатської (Ужгород, Мукачево, Мукачівськачівський район, Хуст, Свалява, Перечин, Воловець, Великий Березний) та Львівської областей (Львів,
Трускавець, Яворів, Старий Самбір)
проводились 17.12.2011 до Дня Святого Миколая
виступали кращі спортсмени Закарпаття та Львівщини (Майстри та Майстри Міжнародного Класу)
боролися в 6 вагових категоріях:
до 74 кг. переміг Шляхта Олександр з результатом 165 кг (кмс) м.Ужгород
до 83 кг. переміг Майстер Спорту, чемпіон України Мартиненко Олександр з результатом 190 кілограм. м.Львів
до 93 кг. переміг Микуланинець Ернест з результатом 170 кг (кмс) м. Мукачево
до 105 кг.переміг Маєвський Василь з результатом 217,5 кг (кмс) Мукачево
до 120 кг.переміг виграв Майстер Спорту Іван Дрогобецький (багаторазовий чемпіон області) з результатом 210 кг. м.Мукачево
вище 120 кг. не було рівних Майстру Спорту Украіни Євгену Жеребаку який показав результат 247 кг. (цей результат кращий ніж на Чемпіонаті України 2 місяці тому, де пожали 240 кілограм) м. Мукачево
в декількох категоріях наші хлопці показали кращий результат ніж на Чемпіонаті України
в підсумку команда Мукачева зайняла перше місце на багато очків опередивши команду Львівян
Спортсмени, всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями і грамотами та цінними подарункими (традиційно)
Завжди ці змагання відкриває Лендєл Золтан Золтанович, мер міста Мукачева, якому не байдужий спорт
Хочеться подякувати всім спонсорам завдяки яким проходять ці змагання( Романюк Роман Іванович, Микуланинець Євген Євгенович, Саміляк Сергій Валерійович) Велика подяка за підтримку всіх спортсменів та цінні подарунки.
Мукачівську команду готували тренери : Павло Федорович Зайцев та Михайло Іванович Рожко