ДЮФЛ-2018/19 U-17: ДЮСШ Чернівці - ДЮСШ Нетішин (голи, моменти)

КБУ ДЮСШ Чернівці - КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
Відео: fakty.cv.ua (Георгій Мазурашу)
Партнер - СК "Гешко"
Деталі - на SportBuk.com

Видео ДЮФЛ-2018/19 U-17: ДЮСШ Чернівці - ДЮСШ Нетішин (голи, моменти) канала Sportbuk

29 октября 2018 г. 3:16:17
00:08:14
Турнір 4-х 2018: фінал Іванківці - Університет (пенальті)Турнір 4-х 2018: фінал Іванківці - Університет (пенальті)ДЮФЛ U-17: ДЮСШ Буковина - Самбір 1 т.ДЮФЛ U-17: ДЮСШ Буковина - Самбір 1 т.Амур (Нетішин)Амур (Нетішин)Пряма трансляція служіння церкви «Перемога»Пряма трансляція служіння церкви «Перемога»"Час футболу" кращі моменти "Карпати" Дубове  - "Вільхівці"  2 тайм. 30.08.15."Час футболу" кращі моменти "Карпати" Дубове - "Вільхівці" 2 тайм. 30.08.15.Юлія Вебер, фотограф | ЛАМПАЮлія Вебер, фотограф | ЛАМПАДонецький "Шахтар" відбирав у Чернівцях гравців до молодіжної академіїДонецький "Шахтар" відбирав у Чернівцях гравців до молодіжної академіїВипуск 2016&Скала U -17 (1999 р.н.)Випуск 2016&Скала U -17 (1999 р.н.)Буковина - Карпати-2 - 4:1 (голи, емоції Батюка)Буковина - Карпати-2 - 4:1 (голи, емоції Батюка)Олімпійський урок, Старий Самбір, 21 09 2018Олімпійський урок, Старий Самбір, 21 09 2018ВЮБЛ 2016. ДЮСШ-1-Спартак (Чернівці) - КСЛІ (1 ч.)ВЮБЛ 2016. ДЮСШ-1-Спартак (Чернівці) - КСЛІ (1 ч.)Прямий ефір #24канал – онлайн-трансляціяПрямий ефір #24канал – онлайн-трансляціяДЮФЛ-2018/19 U-15: ДЮСШ Чернівці - ДЮСШ Нетішин (голи, моменти)ДЮФЛ-2018/19 U-15: ДЮСШ Чернівці - ДЮСШ Нетішин (голи, моменти)ДЮФЛ U-15: «Буковина» — «Полісся» (Житомир) 1 т.ДЮФЛ U-15: «Буковина» — «Полісся» (Житомир) 1 т.Суперкубок Буковини 2016 (серія пенальті)Суперкубок Буковини 2016 (серія пенальті)ДЮСШ "Спортлідер+" (Хмельницький) - "ДЮСШ-Освіта" (Чернівці) - 4:6, Чемпіонат України, U-13ДЮСШ "Спортлідер+" (Хмельницький) - "ДЮСШ-Освіта" (Чернівці) - 4:6, Чемпіонат України, U-13ДЮФЛ U-17: ДЮСШ Буковина - Кристал 1 т.ДЮФЛ U-17: ДЮСШ Буковина - Кристал 1 т.ФК Самбір 2006рн.ФК Самбір 2006рн.Багатостраждальний міст через Горинь в НетішиніБагатостраждальний міст через Горинь в НетішиніДЮСШ Чернівці U-14 - ДЮСШ Нетішин U-15 (Микола Головачук)ДЮСШ Чернівці U-14 - ДЮСШ Нетішин U-15 (Микола Головачук)