On the morning of October 16, the Miners flew to the Netherlands to take part in the Champions League group stage round 3 game vs Feyenoord.

Видео Shakhtar arrived in Rotterdam befofe the Champions League match vs Feyenoord канала FC Shakhtar Donetsk

16 октября 2017 г. 16:56:54
00:05:13
ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся – 2:1. Дубль Заруби та огляд переможного матчу (21.09.2024)ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся – 2:1. Дубль Заруби та огляд переможного матчу (21.09.2024)Как Николай Матвиенко готовится к встрече Нового года? Подарок для футболистаКак Николай Матвиенко готовится к встрече Нового года? Подарок для футболистаТоп-3 Додо: защитники, игры и едаТоп-3 Додо: защитники, игры и еда🧡 Хто найстарший, наймолодший та найнижчий гравець у «Шахтарі»? ⚒️ #Shakhtar #football ⚽️🧡 Хто найстарший, наймолодший та найнижчий гравець у «Шахтарі»? ⚒️ #Shakhtar #football ⚽️Емоції переможців 🧡 Перші хвилини після перемоги Шахтаря U19 над БолоньєюЕмоції переможців 🧡 Перші хвилини після перемоги Шахтаря U19 над БолоньєюShakhtar in the Netherlands. Day 11Shakhtar in the Netherlands. Day 11Дніпро-1 – Шахтар – 0:2. Переможний дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (29.04.2023)Дніпро-1 – Шахтар – 0:2. Переможний дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (29.04.2023)Наступна гра – із Сістерс! Приготування жіночої команди ШахтаряНаступна гра – із Сістерс! Приготування жіночої команди ШахтаряВінісіус Тобіас відповідає на ваші запитання: період у Реалі, повернення до Шахтаря та війнаВінісіус Тобіас відповідає на ваші запитання: період у Реалі, повернення до Шахтаря та війнаShakhtar's best goal in March 2016 (Darijo Srna vs Vorskla)Shakhtar's best goal in March 2016 (Darijo Srna vs Vorskla)Топ-10 голов Шахтера на первом этапе Премьер-лиги – 2016/17Топ-10 голов Шахтера на первом этапе Премьер-лиги – 2016/17All Shakhtar goals in February 2016All Shakhtar goals in February 2016All Shakhtar goals in  February 2017All Shakhtar goals in February 2017Шахтер 3–1 Пяст. Обзор матча // Shakhtar 3-1 Piast. HighlightsШахтер 3–1 Пяст. Обзор матча // Shakhtar 3-1 Piast. HighlightsЧому тренер розкритикував гравців після матчу? Інтерв’ю з Артемом БондаренкомЧому тренер розкритикував гравців після матчу? Інтерв’ю з Артемом БондаренкомПервая тренировка Шахтера в Америке / Shakhtar's first training session in the USПервая тренировка Шахтера в Америке / Shakhtar's first training session in the USВетеран, який захищав Україну, завдав першого символічного удару в матчі Шахтар – ОболоньВетеран, який захищав Україну, завдав першого символічного удару в матчі Шахтар – ОболоньПрисвячую голи всім українцям! 💙💛 Емоції Мар'яна Шведа після дубля в Лізі чемпіонівПрисвячую голи всім українцям! 💙💛 Емоції Мар'яна Шведа після дубля в Лізі чемпіонівШахтар дізнався суперника в Лізі Європи! Коментар Ігора ЙовічевічаШахтар дізнався суперника в Лізі Європи! Коментар Ігора ЙовічевічаШахтер вернулся в Турцию! Второй тренировочный сбор началсяШахтер вернулся в Турцию! Второй тренировочный сбор началсяОпинитися в Шахтарі – це мрія! Інтерв’ю з Хусравом ТоіровимОпинитися в Шахтарі – це мрія! Інтерв’ю з Хусравом Тоіровим