Нива Т – Кривбас. Дебютна зустріч у Тернополі. Студія після матчу

У матчі 17-го туру Першої ліги сезону 2021/22 тернопільська Нива прийматиме Кривбас. Після поєдинку дивіться студію програми «Перша ONLINE». Початок ефіру о 19:25.

#НиваТернопільКривбас #ТелеканалФутбол #ПФЛ #ПершаЛіга

✅ Канали Футбол 1/2/3 в соціальних мережах:

Ми в Instagram:

✅ Youtube-канали мережі:

Видео Нива Т – Кривбас. Дебютна зустріч у Тернополі. Студія після матчу канала ПЕРША ЛІГА

6 ноября 2021 г. 10:58:27
00:24:55
Оболонь – Металіст. Огляд матчу / На перерву з гарним настроємОболонь – Металіст. Огляд матчу / На перерву з гарним настроємМолодий геній будує академію в Дніпрі | Конкурент для Динамо та ШахтаряМолодий геній будує академію в Дніпрі | Конкурент для Динамо та ШахтаряАНДРІЙ ШЕВЧЕНКО. Перші слова у ДЖЕНОА. Що буде ДАЛІ?АНДРІЙ ШЕВЧЕНКО. Перші слова у ДЖЕНОА. Що буде ДАЛІ?Олексій Хобленко \\\ Післяматчевий коментар \\\ Нива-Кривбас 1:2Олексій Хобленко \\\ Післяматчевий коментар \\\ Нива-Кривбас 1:2Нива Т – Кривбас. Огляд матчу / Феєричний матч ІлічаНива Т – Кривбас. Огляд матчу / Феєричний матч ІлічаОлександр Бабич \\\ Післяматчевий коментар \\\ Нива-Кривбас 1:2Олександр Бабич \\\ Післяматчевий коментар \\\ Нива-Кривбас 1:2ОФІЦІЙНО: Хаві в Барселоні. Виступ Зорі в Лізі Конференцій! Дебют Конте. Контракт Лучі / Футбол NEWSОФІЦІЙНО: Хаві в Барселоні. Виступ Зорі в Лізі Конференцій! Дебют Конте. Контракт Лучі / Футбол NEWSПоліт над будівництвом Інгулець арени. Інгулець арена вид з повітря.Політ над будівництвом Інгулець арени. Інгулець арена вид з повітря.Харків - Брейдаблік | Повний матч 3 -го туру жіночої Ліги чемпіонів УЄФАХарків - Брейдаблік | Повний матч 3 -го туру жіночої Ліги чемпіонів УЄФАПервая Лига будет круче УПЛ! Кто будет фаворитом и аутсайдером!Первая Лига будет круче УПЛ! Кто будет фаворитом и аутсайдером!Нива Тернополь - Динамо Киев 10.05.1998, Тернопіль 2 таймНива Тернополь - Динамо Киев 10.05.1998, Тернопіль 2 таймКривбас – Металіст. Центральний матч першого кола. Студія після матчуКривбас – Металіст. Центральний матч першого кола. Студія після матчуДинамо – Ворскла. Короткий оглядДинамо – Ворскла. Короткий оглядВолинь – Прикарпаття. Огляд матчу / Вольова перемогаВолинь – Прикарпаття. Огляд матчу / Вольова перемогаАльянс – Оболонь. Огляд матчу / Феєричний поєдинок у СумахАльянс – Оболонь. Огляд матчу / Феєричний поєдинок у СумахКривбас – Агробізнес. Огляд матчу / Бойова нічияКривбас – Агробізнес. Огляд матчу / Бойова нічияКривбас – Агробізнес. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАКривбас – Агробізнес. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАУжгород – Металіст. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАУжгород – Металіст. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАЧорноморець – Рух. Огляд матчу / 4:3! ФАНТАСТИЧНЕ шоуЧорноморець – Рух. Огляд матчу / 4:3! ФАНТАСТИЧНЕ шоу