Динамо – Дніпро-1 2:0. Детальний огляд

Динамо вкотре активізувалося у другому таймі. Дивіться, як Луческу здобував результат у матчі з Дніпром-1 Йовічевича.

Максимально докладно – про головні історії, що подарував нам матч Динамо і Дніпра-1. Вилучення Довбика, голи Миколенка і Сидорчука, жовті картки, що відзначаться на наступних поєдинках. Долучайтеся до детального огляду #HIGHLIGHTS разом із коментатором Олександром Золотогорським (https://twitter.com/zolotogorskiy).

Приєднуйтеся до наших соцмереж та сайту і читайте новини першими:

Видео Динамо – Дніпро-1 2:0. Детальний огляд канала Football Hub

10 апреля 2021 г. 22:16:15
00:12:18
Динамо – Колос. Кубок України. Студія перед грою і ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Колос. Кубок України. Студія перед грою і ПОВНИЙ МАТЧМаріуполь — Шахтар. Огляд матчу / Перемога на класіМаріуполь — Шахтар. Огляд матчу / Перемога на класіДинамо – Дніпро-1. Короткий оглядДинамо – Дніпро-1. Короткий оглядReaI Madriid vs BarceIona 2−1 - Extеndеd Hіghlіghts & All Gоals 2021 HDReaI Madriid vs BarceIona 2−1 - Extеndеd Hіghlіghts & All Gоals 2021 HDДинамо запалює, Малиновський найкращий в Аталанті, Зінченко втрачає довіру?Динамо запалює, Малиновський найкращий в Аталанті, Зінченко втрачає довіру?Динамо - Дніпро-1. КОРОЛІ других таймів / СИДОРЧУК пропустить ШАХТАР /Аналіз і ексклюзивні коментаріДинамо - Дніпро-1. КОРОЛІ других таймів / СИДОРЧУК пропустить ШАХТАР /Аналіз і ексклюзивні коментаріДинамо - Дніпро-1 2:0. Майстерний гол Сидорчука (58'')Динамо - Дніпро-1 2:0. Майстерний гол Сидорчука (58'')Путін вражений. Агресор не знає, чого очікувати від Зеленського, - ПортниковПутін вражений. Агресор не знає, чого очікувати від Зеленського, - ПортниковДинамо – АЗ. Ліга Чемпіонів. Студія і повний матчДинамо – АЗ. Ліга Чемпіонів. Студія і повний матчДинамо – Дніпро-1. Студія перед грою і ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Дніпро-1. Студія перед грою і ПОВНИЙ МАТЧДесна — Олександрія. Огляд матчу / РОЗГРОМНА перемога з ШЕДЕВРАЛЬНИМИ голамиДесна — Олександрія. Огляд матчу / РОЗГРОМНА перемога з ШЕДЕВРАЛЬНИМИ голамиСуркіс готує мільйони на трансфер «Динамо»! Серед конкурентів - багатії з АПЛ!Суркіс готує мільйони на трансфер «Динамо»! Серед конкурентів - багатії з АПЛ!Луческу про зламаний ніс Забарного / Операція?Луческу про зламаний ніс Забарного / Операція?Динамо – Шахтар. ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Шахтар. ПОВНИЙ МАТЧВіталій Миколенко про гол у ворота Дніпра-1Віталій Миколенко про гол у ворота Дніпра-118-річний африканець продовжить кар'єру в Динамо | Футболіст вже прибув у розташування клубу18-річний африканець продовжить кар'єру в Динамо | Футболіст вже прибув у розташування клубуЗінченко – не лідер. Новий тренер Шахтаря? Динамо йде до чемпіонстваЗінченко – не лідер. Новий тренер Шахтаря? Динамо йде до чемпіонстваКоли Путін почне війну | Віталій ПортниковКоли Путін почне війну | Віталій ПортниковАНДРІЙ ШЕВЧЕНКО: капітан Зінченко, підсумки Ліги націй, нова збірна України. Частина другаАНДРІЙ ШЕВЧЕНКО: капітан Зінченко, підсумки Ліги націй, нова збірна України. Частина друга