🔥 Ми зробили перший крок до мрії і готові прямувати далі! ⚒ Ми потребуємо вашої підтримки на ОСК «Металіст» 19 березня в матчі Ліги Європи з «Вольфсбургом»!

👏🏻 Україно, прямуймо далі разом! Квитки на гру «Шахтар» – «Вольфсбург» доступні в касах стадіону й онлайн на сайті https://shakhtar.com/uk-ua/tickets/matches/.

#Шахтар #Shakhtar #Шахтер #Харьков #Kharkov #Харків

Видео Україно, прямуймо далі разом! Шахтар – Вольфсбург у Лізі Європи! 🔥 Анонс матчу (19.03.2020) канала FC Shakhtar Donetsk

7 марта 2020 г. 23:00:02
00:00:51
ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся – 2:1. Дубль Заруби та огляд переможного матчу (21.09.2024)ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся – 2:1. Дубль Заруби та огляд переможного матчу (21.09.2024)Shakhtar 3-1 Vorskla. All goalsShakhtar 3-1 Vorskla. All goalsКак Николай Матвиенко готовится к встрече Нового года? Подарок для футболистаКак Николай Матвиенко готовится к встрече Нового года? Подарок для футболистаТоп-3 Додо: защитники, игры и едаТоп-3 Додо: защитники, игры и едаЕмоції переможців 🧡 Перші хвилини після перемоги Шахтаря U19 над БолоньєюЕмоції переможців 🧡 Перші хвилини після перемоги Шахтаря U19 над БолоньєюShakhtar in the Netherlands. Day 11Shakhtar in the Netherlands. Day 11Дніпро-1 – Шахтар – 0:2. Переможний дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (29.04.2023)Дніпро-1 – Шахтар – 0:2. Переможний дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (29.04.2023)Шахтар придбав квартиру для родини Яни СтепаненкоШахтар придбав квартиру для родини Яни СтепаненкоВінісіус Тобіас відповідає на ваші запитання: період у Реалі, повернення до Шахтаря та війнаВінісіус Тобіас відповідає на ваші запитання: період у Реалі, повернення до Шахтаря та війнаShakhtar's best goal in March 2016 (Darijo Srna vs Vorskla)Shakhtar's best goal in March 2016 (Darijo Srna vs Vorskla)Билися до останнього. Егіналду – про матч Ліги чемпіонів з БолоньєюБилися до останнього. Егіналду – про матч Ліги чемпіонів з БолоньєюУтренняя тренировка Шахтера перед первым матчем в 2022 годуУтренняя тренировка Шахтера перед первым матчем в 2022 годуТоп-10 голов Шахтера на первом этапе Премьер-лиги – 2016/17Топ-10 голов Шахтера на первом этапе Премьер-лиги – 2016/17All Shakhtar goals in February 2016All Shakhtar goals in February 2016All Shakhtar goals in  February 2017All Shakhtar goals in February 2017ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся. Повна версія матчу (21.09.2024)ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся. Повна версія матчу (21.09.2024)Шахтар – Кривбас – 1:0. Переможний гол Викалюк та огляд матчу (18.09.2024)Шахтар – Кривбас – 1:0. Переможний гол Викалюк та огляд матчу (18.09.2024)Які сильні сторони в Болоньї? Сальваторе Монако – про матч Ліги чемпіонівЯкі сильні сторони в Болоньї? Сальваторе Монако – про матч Ліги чемпіонівШахтер 3–1 Пяст. Обзор матча // Shakhtar 3-1 Piast. HighlightsШахтер 3–1 Пяст. Обзор матча // Shakhtar 3-1 Piast. HighlightsШахтар – Кривбас. Повна версія матчу жіночих команд (18.09.2024)Шахтар – Кривбас. Повна версія матчу жіночих команд (18.09.2024)Первая тренировка Шахтера в Америке / Shakhtar's first training session in the USПервая тренировка Шахтера в Америке / Shakhtar's first training session in the US