Гірник-Спорт-2007 - Гірник-Спорт-2006 - 2:1. Фінал Промінь Мрії Cup. 24.12.2021

Фіналом між двома командами ДЮФК «Гірник-Спорт» завершився турнір «Промінь Мрії Cup» серед команд 2006-2007 років народження.
У фіналі турніру команда «Гірник-Спорт-2007» (тренер – Сергій Коннов) у напруженому матчі переграла команду «Гірник-Спорт-2006» (тренер – Сергій Пятин) із рахунком – 2:1.

Перший тайм завершився унічию - 1:1. Рахунок відкрив Андрій Конох із команди «Гірник-Спорт» (2007), потім Ярослав Сорочан влучним ударом у дев’ятку встановив рівновагу. У другому таймі Олександр Каменський забив переможний гол, який дозволив команді «Гірник-Спорт-2007» стати переможцем турніру. Юнаки цього колективу у більшості матчів грали із командами, у складі яких були гравці на рік старше, але вихованці Сергія Коннова виявили жагу до перемоги та здобули її у вирішальному двобої.

Видео Гірник-Спорт-2007 - Гірник-Спорт-2006 - 2:1. Фінал Промінь Мрії Cup. 24.12.2021 канала ФК "Горняк-Спорт"

26 декабря 2021 г. 1:33:49
00:04:03
Кремінь U-14 - Гірник-Спорт U-15 - 0:0. Highlights. 10.06.2022Кремінь U-14 - Гірник-Спорт U-15 - 0:0. Highlights. 10.06.2022Гірник-Спорт - СК Полтава - 2:0 | ГОЛИ |  13.08.2021Гірник-Спорт - СК Полтава - 2:0 | ГОЛИ | 13.08.2021Сак | Пятин | Запальні коментарі від команди U-8 | ДЮФК Гірник-СпортСак | Пятин | Запальні коментарі від команди U-8 | ДЮФК Гірник-СпортГірник-Спорт - Олександрія (U-19) - 2:0. ГолиГірник-Спорт - Олександрія (U-19) - 2:0. ГолиFUNNY PENALTY KICK EVER ! RJ SPORTING VS BYMC AMAR SAHEED VEER BUDHHU BHAGAT FOOTBALL TOURNAMENT2021FUNNY PENALTY KICK EVER ! RJ SPORTING VS BYMC AMAR SAHEED VEER BUDHHU BHAGAT FOOTBALL TOURNAMENT2021U-17. Гірник-Спорт - Фламінго - 0:3. Чемпіонат ДЮФЛУ. 9 тур. 31.10.2020. Highlights.U-17. Гірник-Спорт - Фламінго - 0:3. Чемпіонат ДЮФЛУ. 9 тур. 31.10.2020. Highlights.НА ПІДТРИМКУ ЗСУ | Благодійний турнір | Фінал у Новій ГалещиніНА ПІДТРИМКУ ЗСУ | Благодійний турнір | Фінал у Новій Галещині1 тайм. Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 (1:1). Благодійний турнір Разом до перемоги. 02.07.221 тайм. Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 (1:1). Благодійний турнір Разом до перемоги. 02.07.22Верес - Гірник-Спорт. 3:0. Огляд матчу / Розгромна перемога та дебют ПоворознюкаВерес - Гірник-Спорт. 3:0. Огляд матчу / Розгромна перемога та дебют ПоворознюкаЛучшие моменты матчей. Futsal. Мини-футбол # 3.Лучшие моменты матчей. Futsal. Мини-футбол # 3.Геннадій Приходько \\\ Післяматчевий коментар \\\ Гірник-Спорт-Кривбас 1:2Геннадій Приходько \\\ Післяматчевий коментар \\\ Гірник-Спорт-Кривбас 1:2Володимир Микитін. Коментар гри "Гірник-Спорт" - "Металург" (З) - 0:1. 09.08.2022Володимир Микитін. Коментар гри "Гірник-Спорт" - "Металург" (З) - 0:1. 09.08.2022"Це хіба рівень?": що не так із суддівськими рішеннями на матчі Минай — Гірник-Спорт 1:0"Це хіба рівень?": що не так із суддівськими рішеннями на матчі Минай — Гірник-Спорт 1:0U-14. "Аметист" (Александрия) - "Горняк-Спорт" - 4:2. 1 тайм. 07.03.2020U-14. "Аметист" (Александрия) - "Горняк-Спорт" - 4:2. 1 тайм. 07.03.2020BEST FINAL FOOTBALL MATCH HIGHLIGHTS JJC CHUTTU 2 VS GARIHOTWAR FC 0 SADBHAWNA TROPHY SIKIDIRI 2021BEST FINAL FOOTBALL MATCH HIGHLIGHTS JJC CHUTTU 2 VS GARIHOTWAR FC 0 SADBHAWNA TROPHY SIKIDIRI 2021ФУТБОЛІСТ | 1 сезон - 1 серія | Старт в професійному клубіФУТБОЛІСТ | 1 сезон - 1 серія | Старт в професійному клубіАнтон Кіча. Коментар матчу "Гірник-Спорт" - "Металург" (З) - 0:1. 09.08.2022Антон Кіча. Коментар матчу "Гірник-Спорт" - "Металург" (З) - 0:1. 09.08.2022Динамо - Ворскла 2:1. Детальний оглядДинамо - Ворскла 2:1. Детальний оглядВалентина Гусіна: «Андрій мріяв зіграти з сином в одній команді»Валентина Гусіна: «Андрій мріяв зіграти з сином в одній команді»СЕРЕГА Стал БОЙЦОМ ! *Провел Настоящий БОЙ*СЕРЕГА Стал БОЙЦОМ ! *Провел Настоящий БОЙ*