23 августа 2020 г. 16:00:20
00:04:58
Президент на перегляді новачків до дитячої школи ФК "ІНГУЛЕЦЬ"Президент на перегляді новачків до дитячої школи ФК "ІНГУЛЕЦЬ"Євген Запорожець про перше знайомство з О.Поворознюком та 8 років в ІнгульціЄвген Запорожець про перше знайомство з О.Поворознюком та 8 років в ІнгульціВстановлення освітлювальних вежВстановлення освітлювальних вежКоментар Сергія Лавриненка після гри з Дніпро-1Коментар Сергія Лавриненка після гри з Дніпро-1Збори у Києві: тиждень до старту сезонуЗбори у Києві: тиждень до старту сезонуБудівництво стадіону триваєБудівництво стадіону триваєБудівництво стадіону ФК "ІНГУЛЕЦЬ"Будівництво стадіону ФК "ІНГУЛЕЦЬ"Дніпро-1 – Ворскла. ПОВНИЙ МАТЧДніпро-1 – Ворскла. ПОВНИЙ МАТЧКрупним планом: ІНГУЛЕЦЬ - КОЛОС 0-2 (18.09.2021)Крупним планом: ІНГУЛЕЦЬ - КОЛОС 0-2 (18.09.2021)ДИНАМО розпочало підготовку до сезону з новим тренерським штабомДИНАМО розпочало підготовку до сезону з новим тренерським штабомІнгулець – Дніпро-1. Як починали новий сезон на Дніпро-Арені (34 канал)Інгулець – Дніпро-1. Як починали новий сезон на Дніпро-Арені (34 канал)Перше інтерв'ю Артема КРАВЦЯ після повернення до КиєваПерше інтерв'ю Артема КРАВЦЯ після повернення до КиєваШевченко - про Суперкубок, збір національної команди та підготовку до поєдинків Ліги наційШевченко - про Суперкубок, збір національної команди та підготовку до поєдинків Ліги націй22 тур CК "Дніпро-1" - ПФК "Суми" LIVE22 тур CК "Дніпро-1" - ПФК "Суми" LIVEОлександр Поворознюк про гру з ОлександрієюОлександр Поворознюк про гру з ОлександрієюМірча Луческу - про перемогу у Суперкубку УкраїниМірча Луческу - про перемогу у Суперкубку УкраїниДмитро МИХАЙЛЕНКО: Потрібно було забивати у першому таймі...Дмитро МИХАЙЛЕНКО: Потрібно було забивати у першому таймі...Карпати - Дніпро-1. Повний матчКарпати - Дніпро-1. Повний матчКМ. ДИНАМО Київ - ПОЛІССЯ Житомир 5:1. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИКМ. ДИНАМО Київ - ПОЛІССЯ Житомир 5:1. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ