VINNYTSIA CUP. ДИНАМО Київ U15 - УФК МЕТАЛ Харків U16 1:1 (4:3 пенальті)

У суботу, 27 лютого, у півфіналі підготовчого турніру динамівці зустрінуться з харківським МЕТАЛОМ. Початок - о 16:40.
______________________________________

Видео VINNYTSIA CUP. ДИНАМО Київ U15 - УФК МЕТАЛ Харків U16 1:1 (4:3 пенальті) канала ФК «Динамо» Київ

27 февраля 2021 г. 21:26:25
01:30:10
LIVE! VINNYTSIA CUP. ФІНАЛ. ДИНАМО Київ U15 - УФК КАРПАТИ Львів U16LIVE! VINNYTSIA CUP. ФІНАЛ. ДИНАМО Київ U15 - УФК КАРПАТИ Львів U16LIVE! 1/4 КУБКУ УКРАЇНИ. ДИНАМО Київ - ОЛЕКСАНДРІЯ. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯLIVE! 1/4 КУБКУ УКРАЇНИ. ДИНАМО Київ - ОЛЕКСАНДРІЯ. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯFAVBET Ліга. ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк 3:1 УВЕСЬ МАТЧFAVBET Ліга. ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк 3:1 УВЕСЬ МАТЧVINNYTSIA CUP. ДИНАМО Київ U15 - ПРИКАРПАТТЯ Івано-Франківськ U16 2:1 УВЕСЬ МАТЧVINNYTSIA CUP. ДИНАМО Київ U15 - ПРИКАРПАТТЯ Івано-Франківськ U16 2:1 УВЕСЬ МАТЧВІЛЬЯРРЕАЛ – РОЗБІР СУПЕРНИКА ДИНАМО/ У ЛУЧЕСКУ НЕМАЄ ШАНСІВ?/ТАМ ГРАЄ НАЙКРАЩИЙ НАПАДНИК ІСПАНІЇВІЛЬЯРРЕАЛ – РОЗБІР СУПЕРНИКА ДИНАМО/ У ЛУЧЕСКУ НЕМАЄ ШАНСІВ?/ТАМ ГРАЄ НАЙКРАЩИЙ НАПАДНИК ІСПАНІЇВорскла — Олександрія. Огляд матчу / Перервали невдалу серіюВорскла — Олександрія. Огляд матчу / Перервали невдалу серіюСразу два трансфера Динамо!? | Бразилец Шахтера стал украинцем | Новый защитник МЮ | Снова РоналдуСразу два трансфера Динамо!? | Бразилец Шахтера стал украинцем | Новый защитник МЮ | Снова РоналдуДинамо Киев   Барселона 3 0 1997 годДинамо Киев Барселона 3 0 1997 годУФК-Метал-2006 - Динамо - 2:4УФК-Метал-2006 - Динамо - 2:4ДЖУНІОРС (Шпитьки) - ЛІВИЙ БЕРЕГ (Київ). Група А / 4-й тур. XI Меморіал ЩановаДЖУНІОРС (Шпитьки) - ЛІВИЙ БЕРЕГ (Київ). Група А / 4-й тур. XI Меморіал ЩановаLIVE! КМ. ДИНАМО Київ - ДИНАМО Тбілісі, ГрузіяLIVE! КМ. ДИНАМО Київ - ДИНАМО Тбілісі, ГрузіяЕліт-ліга. ДИНАМО Київ U17 - ДВУФК Дніпро U17 1:1 УВЕСЬ МАТЧЕліт-ліга. ДИНАМО Київ U17 - ДВУФК Дніпро U17 1:1 УВЕСЬ МАТЧВеликий сюжет Utmost Cup 2019 (U-12)Великий сюжет Utmost Cup 2019 (U-12)УПЛ. 11-й тур. ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк 1:0. УВЕСЬ МАТЧУПЛ. 11-й тур. ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк 1:0. УВЕСЬ МАТЧКолос — Рух. Огляд матчу / Драма на останніх хвилинахКолос — Рух. Огляд матчу / Драма на останніх хвилинахДинамо совершит громкий обмен | Кто бил Алиева на тренировках | Это нужно видеть: промах и гол годаДинамо совершит громкий обмен | Кто бил Алиева на тренировках | Это нужно видеть: промах и гол годаСУРКІС відзначив свій День народження виходом у фіналСУРКІС відзначив свій День народження виходом у фіналBruges - Dynamo Kiev (0-1) - Europa League (1/16)Bruges - Dynamo Kiev (0-1) - Europa League (1/16)Алай – Верес. Контрольний матч / ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯАлай – Верес. Контрольний матч / ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯVINNYTSIA CUP. ДИНАМО Київ U15 - ПРЕМ'ЄР-НИВА Вінниця U16 4:1 УВЕСЬ МАТЧVINNYTSIA CUP. ДИНАМО Київ U15 - ПРЕМ'ЄР-НИВА Вінниця U16 4:1 УВЕСЬ МАТЧ