Universitatea Craiova: Pigliacelli - Vlădoiu, Papp, Screciu, Vătăjelu - Al. Crețu, Mateiu - Gustavo, Baiaram, A. Ivan - Koljic
Rezerve: Lazar - Găman, M. Constantin, Bic, Căpățînă, Nistor, Roguljic, Cîmpanu, Markovic
Absenți: Houri (în recuperare), Bancu (suspendat)

FC Botoșani: Pap - Braun, Dawa, Șeroni, Țigănașu - Haruț, Dican - Mateus, Papa, Jaja - M. Roman II
Rezerve: M. Contra - Mailat, E. Florescu, Patache, Dragu, Lupeta, Petkovski, D. Croitoru, Tîrcoveanu
🤑 şi bifează şi clopoţelul pentru a nu rata niciun clip postat de noi pe acest canal 🔥🤩🙌😉

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

✉️ Email: orangesportromania@gmail.com

YouTube MCN - BrandTube - office@brandtube.ro

Видео REZUMAT | Univ. Craiova - Botoșani 2-0. Reghe salvează sezonul și îi duce pe olteni în Europa. канала Orange Sport Romania

28 мая 2022 г. 0:31:53
00:04:58
Meme: "Distanța trebuia să fie mult mai mare. Mi se pare că Vassaras are o mare problemă cu noi"Meme: "Distanța trebuia să fie mult mai mare. Mi se pare că Vassaras are o mare problemă cu noi"REZUMAT | Oțelul - CFR Cluj 2-2. Meci nebun, Oțelul a egalat în prelungiriREZUMAT | Oțelul - CFR Cluj 2-2. Meci nebun, Oțelul a egalat în prelungiriMititelu l-a dat afară pe Costantino: "Echipa arată ca o mașină de mâna a doua"Mititelu l-a dat afară pe Costantino: "Echipa arată ca o mașină de mâna a doua"REZUMAT | FCU Craiova - Poli Iași 1-1. VAR, în centrul atenției. Două goluri anulate în BănieREZUMAT | FCU Craiova - Poli Iași 1-1. VAR, în centrul atenției. Două goluri anulate în BănieMINUTUL 91| Cosmescu: "Olaru a fost și el accidentat. Cum să intri așa, de ce să faci asta?"MINUTUL 91| Cosmescu: "Olaru a fost și el accidentat. Cum să intri așa, de ce să faci asta?"REZUMAT| Univ. Craiova - Voluntari 2-1. Dică a făcut o criză de nervi, penalty anulat la ultima fazăREZUMAT| Univ. Craiova - Voluntari 2-1. Dică a făcut o criză de nervi, penalty anulat la ultima fazăMeme: "Dacă VAR nu a intervenit în Giulești la Coman, de ce să intervină acum?"Meme: "Dacă VAR nu a intervenit în Giulești la Coman, de ce să intervină acum?"Gigi Becali a făcut-o praf pe Cristina Trandafir, arbitrul VAR de la FCSB - BotoșaniGigi Becali a făcut-o praf pe Cristina Trandafir, arbitrul VAR de la FCSB - BotoșaniComan: "Ne-a bucurat eşecul Rapidului, şi ei fac la fel". Toate reacțiile după FCBS - Botoșani 3-2Coman: "Ne-a bucurat eşecul Rapidului, şi ei fac la fel". Toate reacțiile după FCBS - Botoșani 3-2REZUMAT | FCSB - Botoșani 3-2. Meci nebun, dublă Coman, trei eliminăriREZUMAT | FCSB - Botoșani 3-2. Meci nebun, dublă Coman, trei eliminăriScandal uriaș la Rapid. Pandi: "Vrei să joci fotbal sau ce vrei să faci?"Scandal uriaș la Rapid. Pandi: "Vrei să joci fotbal sau ce vrei să faci?"REZUMAT | Sepsi - U Cluj 0-0. Ambele echipe rămân în afara play-off-uluiREZUMAT | Sepsi - U Cluj 0-0. Ambele echipe rămân în afara play-off-uluiSăpunaru: "Meciul acesta eu l-am pierdut, nu echipa". Reacții după Poli Iași - Rapid 3-1Săpunaru: "Meciul acesta eu l-am pierdut, nu echipa". Reacții după Poli Iași - Rapid 3-1REZUMAT | Poli Iași - Rapid 3-1. Gafa lui Săpunaru le-a permis ieșenilor să revină incredibilREZUMAT | Poli Iași - Rapid 3-1. Gafa lui Săpunaru le-a permis ieșenilor să revină incredibilREZUMAT | Farul - Oțelul 1-1. Gol fabulos marcat de gălățeniREZUMAT | Farul - Oțelul 1-1. Gol fabulos marcat de gălățeniREZUMAT | UTA - Petrolul 1-0. Rednic e pe loc de play-offREZUMAT | UTA - Petrolul 1-0. Rednic e pe loc de play-offCFR CLUJ - DINAMO LIVE 🔴 SUPERLIGA LIVE PARIEM CU ANDREI DUMITRU SI DRAGOS BORCHINACFR CLUJ - DINAMO LIVE 🔴 SUPERLIGA LIVE PARIEM CU ANDREI DUMITRU SI DRAGOS BORCHINAMeme: "Dinamo nu a contat. E un scor care reprezintă realitatea"Meme: "Dinamo nu a contat. E un scor care reprezintă realitatea"REZUMAT | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Mutu o umilește pe Dinamo în GruiaREZUMAT | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Mutu o umilește pe Dinamo în GruiaREZUMAT | Hermannstadt - FCU Craiova 1-0. Sibienii au dat lovitura în ultimele minuteREZUMAT | Hermannstadt - FCU Craiova 1-0. Sibienii au dat lovitura în ultimele minuteMeme: "Vreau să luăm titlul în ultima etapă, în Giulești". Reportaj special din cantonamentul FCSBMeme: "Vreau să luăm titlul în ultima etapă, în Giulești". Reportaj special din cantonamentul FCSB