Спаринг Денгоффа

Під час літньої перерви між 1-м і 2-м колом Чемпіонату Київської області, футбольна команда «Денгофф» проводить спаринги з командами Києва і області. В останній день липня за 32 градусною спекою на стадіоні Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного «Денгофф» грав з командою з умовною назвою «Арсенал», що складаєтся з бувших вихованців коледжу. «Арсенал» це новостворена команда, що ставить перед собою амбітні цілі. «Арсенал» подає заявку на участь у Чемпіонаті України Серед Аматорів.
Хвилин тридцять тривала розвідка грою, Денгофф шукав слабкі місця супротивника і налагоджував свою гру. Після травм поновлюють свою гру Артур Марійко і Дмитро Белов.
Ще до перерви Денис Васильченко продемонстрував свою майстерність, прийняв ідеально точний навіс з лівого флангу від Чепурного обіграв захисника в один дотик і пробив «без шансів» для воротаря. Рахунок став 1-0 на користь команди «Денгофф». Після цього Арсенал кинувся уперед і мав дві непогані можливості вразити ворота, шо захищав воротар «на просмотрі».
Другий тайм почався з розіграшу команди «Арсенал», однак швидкий і високий пресинг гравців Денгоффа змусив помилитись гравців «Арсеналу», боротьбу за м’яч у захисника і воротаря виграв Сергій Третяк, котрий після пасу від партнера по команді, з кута воротарського майданчика вколотив «шкіряного» під стійку воріт. Рахунок 2-0, погасив настрій молодої команди «Арсенал». Далі гострі моменти Денгофф створював у воріт суперника все частіше. Денгофф демонстрував, що має декілька сучасних тактичних схем для гри, як в нападі так і в захисті.
Ще один гол після кутового забив Артем Лагойко. Рахунок став 3-0.
Один м’яч в кінці зустрічі «Арсеналу» вдалось відіграти, це був гол престижу.
Будемо сподіватися, що робота тренерського штабу з командою в перерві Чемпіонату області дасть добрі результати.
Нагадую календарна гра відбудеться 14 серпня на сільському стадіоні у Денихівці, у гості завітає Колос (Пустоварівка), що дихає Денгоффу у потилицю, займаючи 5-те місце. Треба вигравати і відстьогувати Колос з боротьби.